Heat mają serię 20 zwycięstw, ale do rekordu Lakers nadal daleko

5
fot. AP Photo

Trzeciego lutego Heat wygrali w Toronto mecz, który zapewnił ich trenerowi miejsce na ławce Wschodu podczas Meczu Gwiazd. Takie znaczenie miało to zwycięstwo w tamtym momencie. Teraz jest to spotkanie, od którego Heat rozpoczęli swoją imponującą serię 20 kolejnych meczów bez porażki.

Dla przypomnienia, w dużym skrócie, tak to dotychczas wyglądało:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLiga przyznała się do błędu w sprawie Bryant/Jones
Następny artykuł3-na-3: Rose, Kobe, Knicks

5 KOMENTARZE

  1. Dziś Bucks to trudny rywal, ale dadzą radę. Potem trzeba uważać na Boston, który już raz zastopował taki run ogrywając Houston. Teraz gdyby tak się stało to też na 22 :) Potem Spurs na koniec miesiąca – ew. 29 :) Oj fajnie by było jakby Heat pocisnęli ponad 30. Może skończyłyby się denne dyskusje kto jest jedynym możliwym MVP w tej lidze.

    Lubię to: 0
  2. gdyby nie celebrowaliby mistrzostwa na początku sezonu to myśle, że w ty m momencie sezonu pisałoby się czy Heat są w stanie pobić rekord Bulls 72-10. Nie twierdzę, że by go pobili. Ale w mojej opinii byli by poniżej 10 przegranych w sezonie na tą chwile. Ale wiadomo sezon długi itd itd.

    Lubię to: 0