Draft Ranking (9): Ostatni miesiąc dla skautów

7
fot. The Associated Press

Sezon  NCAA wkracza w decydującą fazę. Już dzisiaj w niektórych Konferencjach rozpoczynają się wewnętrzne turnieje. 17 marca Komisja NCAA podczas Selection Sunday wybierze ekipy do NCAA Tournament.

Dla skautów będzie to ostatni miesiąc, w którym będą mogli oceniać graczy w meczach o wysokie stawki. Oczywiście później będą mieli jeszcze sporo czasu przed Draftem na indywidualnych treningach, ale March Madness to najlepszy okres, aby przyjrzeć się bliżej tym najlepszym.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułIbaka nie został zawieszony. NBA stosuje podwójne standardy?
Następny artykułDniówka: Ścisk na Wschodzie

7 KOMENTARZE

    • Bennett i Olynyk cały czas są w składzie Kanady, Smart grał w 2012 na FIBA Americas. McDermott w 2011 na MŚ U19. Z tego co kojarzę, to Plumlee był chyba w U18 jakoś w 2008 roku. Najśmieszniejsze jest to, że co najmniej połowa tych gracz, którzy łapali się na kadry młodzieżowe USA w ostatnich obecnie nie gra w NBA lub w NCAA odgrywa mniej istotne role. Sprawdź sobie na usababasketball.com rostery wg historii i lat :)

      Lubię to: 0
  1. Mam jeszcze jedno pytanie(które to już z kolei ;)) odnośnie potrzeb drużyn ze wschodu przed draftem- jeżeli Oladipo i Porter będą dostępni kogo byś wziął na miejscu Pistons? Oczywiście zakładając, że obydwie pozycje są równie żałosne.

    Lubię to: 0