Podsumowanie dnia: powrót z długiego weekendu

1
fot. AP Photo

Po 4 dniach przerwy NBA wróciła do normalnego grania. Wypoczęty Joe Johnson został bohaterem nocy wygrywając mecz dla Nets i od teraz chyba powinniśmy nazywać go Clutch Joe. Bobcats okazali się lepsi w pojedynku dwóch najgorszych drużyn ligi i myślą o playoffs. Tony Parker po raz kolejny był nie do zatrzymania. Nuggets zrewanżowali się Celtics za przegraną w Bostonie. Tymczasem Warriors i Blazers kontynuują swoje serie porażek. O meczach Nets i Nuggets we FLESZu.

WASHINGTON 88, TORONTO 96

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: A jego imię Joe, Celtics przegrali w Denver, raper Wale vs komentator Raptors
Następny artykułDraft Ranking (7): Wysocy jednak w cenie

1 KOMENTARZ

  1. Marcin w TOP TEN!!! W trakcie weekendu gwiazd zaproszone “gwiazdy” wypowiadały się na temat Dragicia, że to typ samoluba i nie lubi się dzielić piłka z partnerami i jak czesto bywa w takich sytuacjach Dragic zamknął im usta…( co nie zmienia faktu, że Gortat z nim jest 80% Gortata z Nashem)

    Lubię to: 0