Hetman: Duma Ohio w Michigan!

3
fot. The Associated Press

Cały czas poszukujemy. Rozglądamy się za następcami, porównujemy, obliczamy, patrzymy na średnie, gdybamy, marzymy, kochamy, lubimy. Jest tak w zasadzie z każdym nowym graczem, który może mieć jakieś znaczenie w najlepszej lidze świata. Alfonso „Trey” Burke z Michigan swoją obecną grą robi zamach na skautów NBA, którzy doskonale go znają. Wiedzą, że to jeden z najlepszych rozgrywających, który może zasilić Draft 2013. Kumpel Jareda Sullingera i dumny wojownik z Ohio, który swoje talenty musiał przenieść na kampus Wolverines.

Musiał, ponieważ jako jeden z najbardziej utalentowanych dzieciaków ze stanu LeBrona Jamesa nie dostał oferty od uniwerku Ohio State, gdzie z powodzeniem radził sobie Sullinger, jego kompan ze szkoły średniej Northland, w której razem grali pod okiem Satcha Sullingera. Ruch Thada Matty był dla mnie niezrozumiały, z drugiej strony coach Buckeyes miał już w swoim składzie rozwijającego się Aarona Crafta, z którym teraz Burke walczy na arenie Big Ten Conference. Mimo wszystko to Burke razem z Sullingerem i J.D. Weatherspoonem wciągnęli Northland na sam szczyt w latach 2008-2010, dominując w stanie Ohio i pokonując w sezonie regularnym takie prestiżowe ekipy jak Oak Hill i Findlay Prep.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJerry Buss – człowiek legenda
Następny artykuł„The Shot” Jordana z nowej kamery (WIDEO)

3 KOMENTARZE