Power Ranking (12): pierwsza połowa sezonu

2
fot. AP Photo

Pierwsza połowa sezonu 2012/13 za nami, dlatego wykorzystaliśmy Ranking, aby podsumować to co dotychczas wydarzyło się w każdej drużynie.

1. (2) SAN ANTONIO SPURS (36-11) – Tim Duncan i Tony Parker odnaleźli swoją bardzo wysoką formę sprzed kilku lat. Duncan ma PER wynoszące 24.9, Parker 23.4 i pod tym względem obaj są w top8 ligi. Jak zawsze też liderzy Spurs mogą liczyć na swoich kolegów. W San Antonio co roku mają jakieś nowe odkrycie, tym razem jest nim Tiago Splitter, który odnotowuje 10.4 punktów i 5.8 zbiórek. Kiedy jest razem z Duncanem na boisku, Spurs są +14.5 PER-48. Teraz tylko pozostaje im utrzymać się przy zdrowiu na playoffs, ale nie jest to już tak łatwe jak wcześniej, bo David Stern nie lubi gdy Popovich daje odpocząć swoim gwiazdom.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaptors naprawdę, naprawdę chcą Gay’a i teraz też Arthura
Następny artykuł5-na-5: Nagrody na półmetku sezonu

2 KOMENTARZE