Flesz: Przepraszamy, ale Lakers są katastrofą

12
fot. AP

Los Angeles Lakers są nie do oglądania. Troszczymy się, myślimy o nich ciepło, kibicujemy underdogom, ale niestety. Przegrali 10 z 12 ostatnich spotkań i przegrywali w Memphis, gdy na boisku brylowali tacy gracze jak Tony Wroten, Chris Johnson czy Hamed Haddadi. Golden State Warriors wygrali natomiast puchar prezesa, Miami Heat po dogrywce z Toronto, Chicago Bulls w ostatnich sekundach. Zresztą sporo wydarzyło się ostatniej nocy. Zapraszamy na tour:

* Los Angeles Lakers w 7 Seconds or Less

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPlaybook: Zygzaki Curry’ego i Thompsona
Następny artykułPodsumowanie dnia: każdy chce pojechać na Mecz Gwiazd

12 KOMENTARZE

  1. Mamy mniej więcej półmetek sezonu, a tu już brak matematycznych szans na poprawienie nieziemskiego bilansu Byków(72-10) przez którąkolwiek z drużyn. Na szczęście są Lakers, oni jeszcze pobiją parę rekordów i przygotują wysoki pick dla Suns w najbliższym drafcie. Brawo. :)

    Lubię to: 0