Playbook: Lob dla MG4

2
fot. newspix.pl / grafika własna

Phoenix Suns znajdują się w trudnym położeniu. Z bilansem 13-28 zajmują ostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej, a od Bożego Narodzenia zdobywają ledwie 98.5 punktów na 100 posiadań – najgorszy wynik w lidze. Z trenerskim stołkiem pożegnał się ostatnio Alvin Gentry i przypuszczam, że to dopiero początek zmian w Suns w związku z nadchodzącym trade deadline.

Jednym z największych aktywów Suns jest Marcin Gortat. Statystyki Marcina uległy wprawdzie pogorszeniu w porównaniu z zeszłym sezonem, ale to wciąż mierzący 211cm center na przyjaznym kontrakcie (w sezonie 2013/14 zarobi $7,727,280). W realiach NBA to nie dużo za środkowego notującego średnio 11.6 punktów i 9 zbiórek na mecz.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWarriors i Hornets zagrali bardzo dobry mecz
Następny artykułGodzina z League Passem: 4th Quarter Lakers Special

2 KOMENTARZE

  1. tą akcję Suns zagrali tylko 2 albo 3 razy (2 razy Marcin skończył, raz się chyba nie udało). I to tyle. Zagrywka ładnie rozrysowana, ale Suns raczej z niej dużo nie korzystają..

    Lubię to: 0