Nuggets mają nowy lineup. Co zrobią Blazers w lutym?

2
fot. The Associated Press

To kolejny recap meczu Denver Nuggets, którego możesz nie chcieć czytać. Czuję to, rozumiem, pisałem już wielokrotnie o braku paternów w Nuggsies Basketball, a to co najważniejsze znajdziemy zwykle pod boxscore’ami:

* 17 punktów z 19 strat Trail Blazers
* 43 punkty z kontrataków (22) + z punktów drugiej szansy (21).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Clippers przeszli do historii Clippers
Następny artykułPodsumowanie dnia: nie ma Paula, jest Crawford

2 KOMENTARZE

  1. Niepotrzebnie ostatnią akcje w 4tej kwarcie grali przez Lillarda. Aldridge był hot praktycznie przez całą ostatnią kwartę i ewidentnie Denver nie wiedziało jak sobie z nim poradzić. Lillard za to cały mecz się męczył z Lawsonem niemiłosiernie, właśnie tak jak w tej ostatniej akcji.

    Lubię to: 0
  2. Jestem ciekaw czy w historii NBA jest jakiś team w którym pierwsza piątka zdobywałaby procentowo większa liczba punktów drużyny niż tegoroczni Blazers. Nie sądzę. W Blazers nie ma nawet 5,5 gracza. Jest tylko co najwyżej 4 i pół gracza. Wszystko w pierwszej piątce.
    I oni są lepsi +3 od teamu z LA, który miał wykręcić rekord wszech czasów. Mimo wszystko OGROMNY szacunek dla trenera i tych 4 graczy.

    Lubię to: 0