Power Ranking (10): kandydaci na rezerwowych w ASG

5
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

W poniedziałek napisaliśmy kogo my widzimy w pierwszej piątce Wschodu w Meczu Gwiazd, w czwartek rano zajmiemy się Zachodem. W tegotygodniowej edycji Power Rankingu bliżej przyjrzeliśmy się tym, którzy nie są pewniakami, ale mogą załapać się do All-Star Game w Houston.

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułHetman: Nadchodzi Sully
Następny artykułDniówka: Bracia Amired

5 KOMENTARZE

 1. Miami 10? to chyba lekka przesada. 1 miejsce na wschodzie i obronca tytułu chyba jednak mimo kilku slabszych meczów powinien byc wyżej. Dobrze że chociaż na nba com jest trochę bardziej racjonalny power ranking

  Lubię to: 0
 2. Nie za bardzo kleje w oparciu o co został stworzony ten PR? Liczbę potencjalnych graczy na poz. All-Star czy liczbę potencjalnych graczy (w przyszłości) na poz. AS? A może jeszcze coś innego.
  Ale jak by co jedno jest pewne – dobrze osadzone 1. miejsce.

  Lubię to: 0
 3. Ja bym tak to ustawił :
  1. Thunder – najlepszy kolektyw w tym momencie w NBA
  2. Clippers – najlepszy start w historii Clips. No i ta monstrualna ławka może uczynić z Clippers kto wie może nawet cichego faworyta do Finałów hmmm zobaczymy póki co wszystko idealnie się tam układa.
  3. San Antonio – klasa sama w sobie. Zgrany i doświadczony trzon co roku uzupełniany genialnie przez Popa a właśnie Pop top3 trenerów ligi.
  4. Miami – Mogą mieć problemy pod koszem w PO generalnie niski skład to ich problem. No ale mają najlepszego gracza na planecie więc nadal pozostają głównym faworytem do tytułu.
  5. Pacers – najlepsza obrona ligi. George MIP i rezerwowy na ASG koniecznie!! a przed nimi powrót Grangera i mogą iść raczej tylko do góry.

  Lubię to: 0
 4. Jak dla mnie takie rezerwy powinny być:

  Holiday – zasługuje bez dyskusji
  Irving – jak wyżej
  George – jak wyżej
  Deng – ktoś z Bulls być musi, a Deng jest uniwersalny, w razie potrzeby może grać na pozycjach 2-4, wiadomo, że w ASG jest luźniejsze trzymanie się nominalnych pozycji
  Bosh albo Chandler – ze względu na to, że brakuje Wschodowi podkoszowych
  Lopez – tak jak Bosh plus ktoś z Nets być musi, a zasługuje on bardziej na to, niż Joe i D-Will
  – ostatnie miejsce albo dla Noah albo dla kogoś z ww. dwójki z Nets. Pytanie który zespół bardziej zasługuje na dwóch all-starów.

  Sorry, ale Pierce się nie łapie plus trójka dla Celtics to za dużo

  Zachód:

  – Parker
  – Curry
  – Harden
  – Lee
  – Duncan
  – Gasol – to jest szóstka, która chyba bezdyskusyjnie powinna się znaleźć w Houston.
  Siódme miejsce powinno przypaść komuś z Nuggets, a patrząc, że w rezerwie jest już trzech podkoszowych, prędze widziałbym tam Iggy’ego niż Farrieda. Plus brakuje Zachodowi SF-ów.

  Lubię to: 0