Hetman: Nadchodzi Sully

5
fot. The Associated Press

Od czasu do czasu godzę się z tym, że przepaść między NCAA a NBA jest spora, głównie jeśli chodzi o wiedzę kibiców. Nie mam zamiaru się uzewnętrzniać i dissować ludzi, którzy nagle odkryli Jareda Sullingera.

Jak można nagle odkryć gościa, który dwa lata temu poszedłby w Drafcie jako drugi lub trzeci pick? Co najlepsze, nagle zaczyna się go uwielbiać… Są fani, fanatycy, hejterzy, jednosezonowcy, ludzie, którzy kochają pizzę i piwo.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDirk Nowitzki naśmiewa się z obrony Kings
Następny artykułPower Ranking (10): kandydaci na rezerwowych w ASG

5 KOMENTARZE

  1. Celtics przechwycili gracza o niesamowitych możliwościach a sam Sully chyba nie mógł trafić na lepszego mentora niż KG już on mu pokaże jak ta liga funkcjonuje.

    Te jego plecy to chyba niezła sciemka bo jak było napisane nie opuscił wielu spotkań przed sezonem zszedł z masy imponująco był w top3 w wielu mockach i nagle jego notowania spadają. Wygląda mi to na szeroko zakrojoną akcję sabotażową:) a tak poważnie to widziałem może 4-5 spotkań z nim jak grał w NCAA i był bestią fajnie że powoli odnajduje się w tej lidze.

    Go Sully!

    Lubię to: 0
  2. szacuneczek za nawiązanie do żużla – Darek Śledź :) no ale człowiek z Wrocławia to nie ma się czemu specjalnie dziwić. PS Sully jest tylko jeden, ten w Toruniu – El Capitano :)

    Lubię to: 0