Flesz: Steve Nash ma już 10 tysięcy asyst

6
fot. Josh Thompson / Newspix.pl

Paul George nie jest nawet w Top10 głosowania na guardów Wschodu, ale można zbudować tezę, że zasługuje na ten udział bardziej niż Dwyane Wade czy Rajon Rondo.

* Rzadko – lub wcale – widzi się LeBrona Jamesa, który nie jest najlepszym niskim skrzydłowym w meczu, w którym gra. George jest listowany jako guard, ale to w zasadzie small-forward, w tym sezonie kandydat do nagrody MIP.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Heat w Indianie, Gay w Phoenix?
Następny artykułCo powiedział KG do Carmelo

6 KOMENTARZE

 1. WTF z tą maskotką CLutch’em i kolesiem w koszulce LAL. To było na serio?
  Gratki dla Nasha, LAL jak nie zmienią trenera to do p-o nie wejdą. Cały czas nie kumam czemu ryzykowali z D’Antonim jak mogli wziąć Sloana. GAY do Pheonix wydaje się być nie głupie, ale jak zostało napisane Dudley to może być trochę mało. Gdyby mieli Mayo to byłby dobry deal, a tak może brakować „kreacji” na obwodzie

  Lubię to: 0
 2. czy ktoś oglądając Indiana-Miami na C+, też miał wrażenie, że komentatorzy mylą DeShawna Stevensona z biegającym po parkiecie Lancem Stephensonem? Jeśli to nie były moje omamy nocne, to mamy pierwszą żenadę roku…

  Lubię to: 0
 3. Świetny tekst z filmiku z najlepszymi asystami Nasha. takie podsumowanie czym są często jego asysty: Nash „turns nothing to something”! Brawo – ten gość to po prosto mistrz.

  Lubię to: 0