Flesz: Cousins w Bostonie?

5
fot. CelticsLife.com

Nieznane nam dotychczas źródła – ale NBA on NBC Boston brzmi jako tako poważnie – donoszą o tym, że Danny Ainge jest bliski pozyskania DeMarcusa Cousinsa. Denver Nuggets natomiast istnieją m.in. po to, by wytykać największe błędy w obronie Los Angeles Lakers. Playoffy? Ooookej – zobaczymy jak z tym będzie.

* Dwight Howard miał 26 zbiórek i po pierwszej kwarcie Lakers zatrzymali punkty drugiej szansy Nuggets. To czego nie mogli zatrzymać to… Nuggets, głównie w kontrataku. 105:112. Czwarta porażka w pięciu ostatnich meczach. Problemy wszędzie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułVarejao nie zostanie w Cleveland
Następny artykułTo obrona zatrzymuje Lakers na 15-18

5 KOMENTARZE

  1. Kurcze, niby ten pomysł z Cousinsem nie jest zły – bardzo dobry ruch na przyszłość. Ale najprawdopodobniej w drugą stronę poszedłby Sullinger (nie wierzę, że w Sacto zdecydowaliby się brać tylko ludzi na obwód w zamian), a zdecydowanie ciekawą opcją byliby obaj pod koszem z Rondo na obwodzie

    Lubię to: 0