Mecz Collisona, zwycięstwo Westbrooka

7
fot. AP Photo

Russell Westbrook i Darren Collison spędzili wspólnie dwa lata na uczelni UCLA. W pierwszym sezonie Westbrook był zmiennikiem Collisona, w drugim wszedł do pierwszej piątki, ale to nadal Collison prowadził grę drużyny. W NBA Russell szybko stał się gwiazdą, podczas gdy Darren nadal jeszcze musi udowadniać, że nadaje się na podstawowego rozgrywającego. W ich poprzednich bezpośrednich pojedynkach za każdym razem lepiej wypadał Westbrook. Collison w starciu ze swoim byłym kolegą nigdy nie zdobył więcej niż 11 punktów, aż do wczoraj. Kilka dni temu Darren dowiedział się, że ponownie może wrócić do piątki Mavs, po tym jak Derek Fisher uznał, że tęskni za rodziną i opuścił Dallas. Musi tylko udowodnić trenerowi, że to on powinien być podstawową jedynką, nie Dominique Jones. W Oklahomie pokazał na co go stać.

OKLAHOMA CITY 111, DALLAS 105 OT

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAvery Johnson zwolniony
Następny artykułPlaneta Clippers

7 KOMENTARZE

  1. Fantastyczny rzut na dogrywkę, ale powiedzmy sobie szczere – ciężko gościa chwalić za „rzut”. To raczej 95/5 szczęście/świadomy rzut.

    Cisnął w kierunku kosza trafił.

    Nie zmienia to faktu, że piękne! :-)

    Lubię to: 0
  2. Jak dla mnie to nie Oklahoma wygrała ten mecz tylko Mayo go przegrał. Dwie straty chyba w dwóch ostatnich akcjach 4tej kwarty, później jeszcze jedna pod koniec dogrywki, do tego nie wykorzystane rzuty wolne na koniec dogrywki. Zupełnie nie rozumiem po co go trzymali na boisku?

    Lubię to: 0