Rookie Ranking (5)

6
fot. Kirthmon F. Dozier / Newspix.pl

Damian Lillard rozegrał kolejne świetne mecze i coraz bardziej ucieka Anthony’emu Davisowi w wyścigu po tytuł Rookie of the Year. Tymczasem Davis jest nadal poza grą i nadal nie ma terminu jego powrotu. Mam problem z usytuowaniem go w rankingu. W zeszłym tygodniu przesunąłem go na miejsce 4, teraz wraca do trójki, ponieważ pozostali nie potwierdzili, że zasługują na podium. Chociaż Andre Drummond w ostatnim czasie ma coraz lepsze osiągnięcie i powoli zbliża się do ścisłej czołówki najlepszych rookies.

1. (1) Damian Lillard – Blazers [draft nr 6]
G 19   MIN 37.9   PTS 19.3   FG% .436   3P% .381   AST 6.3   REB 3.3   STL 1.3

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWhite Hot Knicks
Następny artykułStern nie lubi Hack-a-Howard, a ty?

6 KOMENTARZE

  1. Ja się pytam czemu Anthony Davis jest 3 skoro nie gra? Co więcej czemu awansowało pozycje wyżej? Alexy ma budowę ciała z którą mógłby biegać po zasłonach jak RIP czy Allen. Chcialbym go zobaczyć w takiej roli.

    Lubię to: 0
  2. Bardzo podoba mi się gra Drummonda im dalej w las i Pistons bedą dalej przegrywać to powinien dostawać regularnie coraz większą liczbe minut. Szkoda Marshalla, Lamba, Perry Jonesa że tak mało grają lub zostali odesłani do D-league.

    Lubię to: 0