Aktualnie w bardzo wysokiej formie

13
fot. Associated Press

Za nami 17 dni sezonu regularnego czyli bardzo mało, ale jest kilku graczy, którzy rozpoczęli sezon w różnych miejscach rotacji, grając na bardzo wysokim poziomie. Zamiast listy tych samych co zazwyczaj kandydatów do MVP – o kilku zawodnikach, którzy aktualnie kochają chodzić do pracy.

Wayne Ellington (Memphis Grizzlies)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRookie Ranking (2)
Następny artykułPowrót do 90’s. Grizzlies i Knicks zakończyli początek sezonu

13 KOMENTARZE

 1. Dobry tekst, tak jak większość Pana Maćka. Niestety Panu Adamowi jeszcze sporo brakuje do tego poziomu, a pierwszym krokiem do doskonałości powinno być unikanie błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, bo w każdym tekście można wyłapać kilka. Pozdrawiam i czekam na tekst o Andersonie Varejao ;).

  Lubię to: 0
 2. Chciałbym się dowiedzieć czy Maćku cofasz swoje słowa dotyczące właścicieli NY i ich tragicznej decyzji (taką ocenę wstawiłeś jeszcze na zawsze) dotyczącej nie wyrównania kontraktu Lina. Coś czuje, że znajdzie się on w gronie zawodników „aktualnie w najniższej formie” za tydzień i myślę, że warto się odnieść do wspomnianego wcześniej tekstu ;)

  Lubię to: 0
 3. za takie artykuły płacę i jestem szczęśliwy, że to robię. Adam ma inny styl, mniej że tak powiem „spektakularny” ale jest „moim człowiekiem” od czasu opisywania Lockout na czwartej-kwarcie. Pozdrawiam

  Lubię to: 0
 4. Panowie blogerzy, nie chcę być upierdliwy ale skoro serwis jest płatny
  i to nie mało, a sami z siebie zobowiązaliście się do pisania przynajmniej 5 dniówek w tygodniu, to wypadałoby dotrzymywać słowa. Wystarczy zobaczyć kiedy były ostatnie dniówki … Pozdr

  Lubię to: 0
 5. Na ZP1 wszyscy robili świetną robotę, tutaj jeszcze nie dostrzegam tego błysku, szkoda tamtej ekipy, bo to był najlepszy blog w Polsce, mam nadzieję, że ten także dorówna mu poziomem (w tym celu zakupiłem premium).

  Lubię to: 0