Podsumowanie dnia: MKG i druga wygrana Bobcats

4
fot. AP Photo

Phil Jackson nie jest jeszcze trenerem Los Angeles Lakers, Mariusz Wach nie jest jeszcze mistrzem świata w boksie, a w Polsce obchodzimy dziś Święto Niepodległości. Tymczasem ostatniej nocy rozegrano dziewięć spotkań – bez żadnych meczów na szczycie, ale było interesująco.

TORONTO 83, PHILADELPHIA 93

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułzNYKajacy: Polityczny panteon NBA
Następny artykułWyniki konkursu Adidas i Szósty Gracz

4 KOMENTARZE

  1. Faried 9 ofensywnych zbiórek. Strasznie mi się podoba gra tego kolesia. Nie ma dla niego zmarnowanej piłki, czy zbiórki i nie ważne czy jest to początek meczu, czy druga dogrywka. Dzisiaj parę razy po prostu wyrwał piłkę z rąk przeciwników (z czego raz pod koniec drugiej dogrywki). Ma nieskończone pokłady energii i ciągle banana na paszczy. :)

    Lubię to: 0
  2. Naprawde uważacie występ Scoli za dobry ?? 7/19 z gry plus idiotyczne decyzje w czwartej kwarcie w momencie gdy miał miejsce właśnie ten run. 11 zbiórek to żaden wyczyn w takim zestawieniu.

    Lubię to: 0