Pierwsza ratunkowa: LeBron – Allen i ich pierwszy gamewinner

7

Tuż przed samym rozpoczęciem sezonu zastanawialiśmy się – nieco przewrotnie – kiedy LeBron James po raz pierwszy zostanie skrytykowany za to, że rezygnuje w crunchtime z rzutu i czy przypadkiem nie stanie się to akurat wtedy, gdy odda piłkę do Ray’a Allena i ten wygra mecz trójką z jego asysty.

Nie trzeba było długo czekać. Miami Heat przegrali tablice 32-47, oddali 72 punkty z paint, nie poprawili swojej 30. póki co obrony w lidze, ale w najlepszym meczu ostatniej nocy pokonali Denver Nuggets 119:116.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł0.7 sekundy Jenningsa
Następny artykułzNYKajacy: Pamięci Dwayne’a Schintziusa (1968-2012)

7 KOMENTARZE

 1. Panowie po formacie straciłem zakładki i za chiny ludowe nie mogę znaleźć stronki która miała fajne, darmowe statystyki takie jak pace dla danego zespołu, pick and roll stats itd. Ktoś może zna namiary na taką stronę?

  Lubię to: 0
 2. Faried rządzi pod deską Miami. Bosh, Anthony, Haslem nie było znaczenia zawsze się jakoś wkręcił i zebrał. Siedem ofensywnych z czego chyba ze 4 w ostatniej kwarcie… szacunek. No i Iguodala się wreszcie odnalazł w nowej drużynie.

  Lubię to: 0
 3. Czy ktoś jest w stanie w kilku zdaniach wyjaśnić jak się liczy statystki do fantasy w wersji h2h i którzy gracze są brani pod uwagę?

  P.S. Czemu nie ma ligi fantasy „Szóstego Gracza”?

  Lubię to: 0