Dniówka: LeBron odbiera pierścień, Kobe daje małą dramę

12
fot. Al Diaz / newspix.pl

Kojarzycie tego potworka, nie? Postanowiłem go reaktywować i wypełniać treścią od poniedziałku do piątku każdego tygodnia (czasem zamiast piątku, może być to niedziela, ale zawsze pięć dni w tygodniu). Tworzyliśmy go dawno, dawno temu na ZP1 i trochę czasu już minęło, więc dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Dniówka – jest to zapowiedź nadchodzącej nocy w NBA, która pojawiać będzie się w godzinach popołudniowych i którą update’ował będę tak gdzieś do godz. 20-21 (o tej porze chodzę spać w trakcie sezonu…). Potrafi się jednak ta Dniówka zmieniać w dzikiego zwierza i różne rzeczy mogą się wydarzać w zapowiedziach. Nie spodziewajcie się więc zawsze typowych „previews”. Mogą czasem zdarzyć się zwyczajne myśli/opinie na temat tego co aktualnie dzieje się w sezonie w danej drużynie. Czasem będą też dziwne piosenki od prowadzącego, na które nie zwracajcie uwagi i różne linki w środku, które warto otworzyć. Mam nadzieję, że będzie Wam się podobać re-edycja i postaram się jakoś Was w to zaangażować. Dziękuję za to, że tu jesteście.

LeaguePass jest za friko do 7 listopada

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGórny: Klątwa numeru dwa. Powrót Eddy’ego Curry’ego
Następny artykułLeBron ma wreszcie pierścień (VIDEO)

12 KOMENTARZE

  1. Gratuluje amerykańskim d… za zrobienie „free” league pass, bo przeciez skoro nasze dzieci w podstawówce płacą kartami kredytowymi to wszyscy ludzie na świecie powinni je mieć

    typowe amerykańskie myślenie

    Lubię to: 0