Bledsoe i problem urodzaju w LA

3
fot. John Green / Newspix.pl

Kobe Bryant, Dwight Howard i Chirs Paul nie brali udziału w przedsezonowych derbach Los Angeles. Mimo to było co oglądać, ponieważ pod nieobecność gwiazd widowisko ukradł Eric Bledsoe, który dosłownie kradł piłki, a później wysyłał je nad kosz do swoich latających kolegów, albo sam kończył akcje. Ostatecznie był tylko o jeden mały przechwyt od triple-double.

Lob City tej nocy nie potrzebowało podań CP3, Bledsoe świetnie go zastąpił zaliczając 11 asyst, w tym 4 z rzędu na przełomie drugiej i trzeciej kwarty. To były podania. Najpierw efektowny reverse alley-oop z Jordanem, a chwilę później no-look pass w kontrataku i znowu dunk DeAndre.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKnicks i Nets zagrali sparing przed wielkim otwarciem
Następny artykułKwiatkowski vs. Szczepański

3 KOMENTARZE

  1. W mozilli jest skrót ctrl+kliknięcie, który na szczęście działa i otwiera odnośniki w nowej karcie. Widzę, że nie da się także zaznaczać tekstu, widocznie Panowie Redaktorzy bardzo obawiają się o swoje prawa autorskie zablokowali możliwość „prawokliku”

    Lubię to: 0