Konkurs rozstrzygnięty


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 18 kwietnia 2017
kobe-showman

To już niemal pięć lat od czasu ostatniego meczu Kobiego Bryanta w playoffach, ale mimo że za nami też pierwszy sezon bez niego, wspomnienia są wiecznie żywe, zwłaszcza, że teraz mamy okazję jeszcze raz przeżyć całą jego karierę dzięki książce „Kobe Bryant. Showman”, która od kilku dni jest już w sprzedaży. Jak wiecie, Szósty Gracz jest partnerem medialnym tej publikacji i w związku z tym otrzymaliśmy kilka egzemplarzy książki, którymi też chcemy się z Wami podzielić.

Do wygrania są dwie książki, a żeby zdobyć jedną z nich musicie na starcie playoffów przypomnieć sobie o Mamba Mentality. Zadanie jest proste – znajdź najlepsze odniesienie do Kobiego w pierwszych dwóch dniach playoffów. Może to być jedna akcja, jedno spojrzenie, jakiś fragment meczu, cały występ, albo tylko konkretna statystyka. Cokolwiek, co najlepiej oddaje ducha Mamba Mentality i przypomina nam Bryanta. Wygrają najciekawsze pomysły.

Konkurs trwa do poniedziałku włącznie, ale dotyczy tylko meczów z soboty i niedzieli. Swoje propozycje możecie przesyłać na maila redakcja @szostygracz.pl, na twitterze pisząc do @SzostyGracz, w wiadomości na facebooku albo zostawić tutaj w komentarzach.

Miłej zabawy.


Nie wiemy czy to z powodu Świąt, czy nie zainteresowało Was to zadanie, a może po prostu już kupiliście książkę i niewielu zależało na wygraniu, ale jesteśmy trochę rozczarowani małą ilością odpowiedzi. Liczyliśmy na więcej. Tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się włączyć w ten konkurs. Ostatecznie jednak przyznaliśmy tylko jedną nagrodę, a drugą książkę zostawimy na później i spróbujemy wymyślić może jakiś ciekawszy konkurs.

Wygrywa Wypowiem się, gratulujemy!

Paul George „zwracający uwagę” Milesowi, że ten powinien mu oddać piłkę w ostatnim posiadaniu z Cavs.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. kudlatykarol

  16 kwietnia 2017 o 00:17

  akurat jest przerwa meczu Bucks vs. Raptors, Giannis trafił przed chwilą po koźle daleką dwójkę i oto mogliśmy usłyszeć „little hestitation move like Kobe Bryant”. o !

  Lubię to: 2
 2. Wypowiem się

  16 kwietnia 2017 o 09:56

  Jak dla mnie zdecydowanie Paul George „zwracający uwagę” Milesowi, że ten powinien mu oddać piłkę w ostatnim posiadaniu z Cavs.

  Lubię to: 12
 3. Mat155

  16 kwietnia 2017 o 11:55

  Iso Joe dzisiaj w nocy – dostaje piłkę w ostatniej akcji i wie, że tylko on może to skończyć.

  Lubię to: 6
 4. kamis089

  16 kwietnia 2017 o 12:38

  Cj Miles i jego Mamba Mentality ktore nie wyszlo :-P tak jak to widzial w swojej glowie:-D

  Lubię to: 3
 5. Kusiniak

  16 kwietnia 2017 o 22:51

  Przesadna pewnosc siebie Livingstona, domaganie sie pilki, a nastepnie skuteczne skonczenie akcji. Meczu nie wygral, ale dal porzadnego kopa Indianie w 4 kwarcie. A meczu nie wygral, bo to w koncu nie Kobe, tylko paro minutowe przypomnienie playoff mode Kobiego :)

  Lubię to: 1
 6. Siska

  17 kwietnia 2017 o 00:34

  Jest jeszcze przed meczem Oklahomy ale ja jestem pewien, że Westbrook zaprezentuje tyle Mamba-mentality, że może nim obdzielić wszystkich pozostałych graczy nba. Przejawia się to w innych działaniach, ale gdyby Kobe uwierzył w swojej głowie, że triple-doubles pomogą mu wygrać mistrzostwo to z pewnością on byłby pierwszym graczem po Big O który osiągnął średnie 10-10-10 w sezonie :)

  Lubię to: 1
 7. Chyzio

  17 kwietnia 2017 o 11:45

  ja tam lubiłem Kobego, ale niestety nie można nie pamiętać jego niskiej skuteczności w finałach NBA i z tym mi się kojarzy Kobe w playoff’ach i ewidentnie Wesbrook z dzisiejszej nocy to był ten typ, z poszczególnych akcji był taki rzut Butlera z odchylenia nad Bradleyem zdaje sie ala Majkel, ktory był potem kopiowany przez Kobasa i z tym też można skojarzyć

  korzystając z okazji chciałbym kolejny raz wysnuć teorie spiskową że Jimmy to nieślubny syn Jordana, jakby sie ogolił na łyso to wszyscy by przejrzeli na oczy

  Lubię to: 3

Skomentuj