Hawks zdjęli Paula Millsapa z rynku


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 10 stycznia 2017
Atlanta Hawks

Atlanta Hawks nagle postanowili wstrzymać próbę wymiany swojego skrzydłowego Paula Millsapa. Po tym jak na początku stycznia zespół zasygnalizował kilku klubom gotowość do rozstania się ze swoim All-Starem oraz wschodzącymi wolnymi agentami Kyle’m Korverem i Thabo Sefoloshą, w poniedziałek wycofał się z tych zamiarów po skompletowaniu wymiany z Cleveland Cavaliers za Korvera.

Fakt, że Hawks wygrali sześć kolejnych spotkań w środku wszystkich tych spekulacji miał swój udział we wstrzymaniu transferowego zapału. Teraz pozostaje zobaczyć, na jak długo. Okienko transferowe zamknie się 23 lutego i okaże się, czy Hawks rzeczywiście uznali, że dalej warto stawiać na Millsapa czy jednak ponownie rozważą opcje transferu. W poniedziałek generalny menadżer Hawks Wes Wilcox zaczął informować drużyny zainteresowane Millsapem, że ten nie jest już dłużej dostępny w rozmowach.

Hawks liczyli, że w ewentualnej wymianie za Millsapa pozyskają co najmniej jeden wartościowy pick w pierwszej rundzie Draftu, ale mieli problem ze znalezieniem takiej oferty za przyszłego, 31-letniego wolnego agenta. Toronto, Denver i Sacramento wyrazili największe zainteresowanie skrzydłowym Jastrzębi.

← powrót do newsów

Skomentuj