Cousins przestał „śledzić” Pelicans na Instagramie


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 maja 2018
fot. NBA League Pass

Wolna agentura DeMarcusa Cousinsa zbliża się wielkimi krokami, a przed New Orleans Pelicans stoi niezwykle trudna decyzja – zaproponować centrowi maxa? Pozwolić odejść? Czy też może zaproponować krótszy kontrakt? Nie ma wyraźnych sygnałów, które mówiłyby o tym, że Boogie chce zostać w Nowym Orleanie za wszelką cenę, nie ma też informacji, że jest w pełni zdecydowany, żeby odejść.

Kilkanaście godzin temu Cousins postanowił przestać śledzić Pelicans na Instagramie, co od razu spotkało się z wieloma komentarzami. Center zapytany o powody swojej decyzji odpowiedział:

– Bo jestem dorosły.

Odpowiedział więc w swoim „Boogie-Stylu” i choć brzmi to jak farsa, to przecież nie raz i nie dwa błahe historie dziejące się w social media potrafiły przeistoczyć się w prawdziwą bombę.

Cousins pozostaje poza grą od stycznie, kiedy to doznał zerwania ścięgna Achillesa. Jego rehabilitacja przebiega poprawnie, ale podczas jego nieobecności Pelicans zaczęli grać lepiej niż z nim w składzie, a wielu komentatorów zaczęło poddawać w wątpliwość jego przydatność dla drużyny.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. picobello

    17 maja 2018 o 05:38

    👀

    Lubię to: 3
    • pwoloszun

      17 maja 2018 o 07:03

      Grazynka usunela Mareczka z przyjaciol na fb. Co za emocje!!

      Kocham takie newsy!

      Lubię to: 15
  2. Nobrainer

    17 maja 2018 o 08:35

    rozpadl sie zwiazek dwoch celebrytow, przestali siebie followac na insta, jebnijmy o tym artykul na pudelku, wypowiedz psychologa

    Lubię to: 5
  3. 40+

    17 maja 2018 o 10:47

    Użycie słów dorosły i DMC w jednym zdaniu powoduje Blue screen systemu.

    Lubię to: 26
  4. David_Stern

    17 maja 2018 o 11:06

    Mozemy sobie narzekać, że news z dupy, itd.
    Niestaty świat jest jaki jest. Mamy 2018r i charaktery w NBA takie jakie mamy. Zaprzestanie śledzenia swojej drużyny na Insta, trzeba raczej traktować jako wyrażenie swojej niechęci do niej przez gracza, niż nic nie znaczący gest. Jeśli się ktoś nie zgadza, to w tym tygodniu mamy już drugi taki przypadek: Cousins i Schroeder.
    Zobaczmy więc jaki będzie tego efekt końcowy :)

    Lubię to: 27
    • The Last Pick

      17 maja 2018 o 12:10

      Pewnie jak większość Schroedera mam gdzieś, ale losy Cousinsa mnie interesują.

      Coś mi się wydaje, że zechce iść do kontendera. Rockets lub Warriors taniej na jeden sezon, żeby mistrzostwo zdobyć? Mam takie przeczucie, że wybierze mocny zespół.

      Lubię to: 1
      • Mac

        17 maja 2018 o 12:28

        a ja ze PHX za gruba kase, jesli wybiora doncica :)
        Maja kase wiec moga zaryzykowac

        Lubię to: 4
      • David_Stern

        17 maja 2018 o 13:08

        Cousins nie jest na tym etapie kariery. On nie będzie sie obijał za grosze, żeby zdobyć tytuł (tak się stanie pewnie za 8 lat). Teraz wybierze najlepszą ofertę pod względem finansowym.

        Lubię to: 4
        • kozik

          17 maja 2018 o 13:52

          35 letni center? To chyba o mistrzostwo CBA

          Lubię to: 3
          • Jaźgjewidż

            17 maja 2018 o 15:10

            daję mu 3 lata do lądowania w chinach, szkoda typa, bo mógł być mega graczem, gdyby nie był zbyt zajęty byciem debilem.

            Lubię to: 8
        • The Last Pick

          17 maja 2018 o 19:40

          I po co mu Sacramento bis? Przecież oni tam nic nie osiągną, a przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat.

          Lubię to: 1
  5. drag

    17 maja 2018 o 19:08

    Delikatnie mówiąc nie postawiłbym na to żadnych pieniędzy…
    Z uporem matoła będę twierdził że Cousinsowi jest potrzebny trener typu Pop lub Stevens aby wejść na poziom swoich możliwości i być topowym graczem graczem w topowej drużynie.Tylko tyle i aż.

    Lubię to: 3