Cavaliers rozmawiają z Pacers o wymianie Paula George’a


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 czerwca 2017
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Niedługo po tym jak do opinii publicznej przedarła się informacja o tym, że Paul George poinformował Indianę Pacers o chęci odejścia z organizacji, mamy szereg nowych rewelacji powiązanych z osobą 28-letniego skrzydłowego.

Według najnowszych wieści, GM Pacers Kevin Pritchard zaraz po deklaracji George’a rozpoczął agresywne starania o to, aby już w to lato dopiąć transferu PG-13 i tym samym uzyskać za niego cokolwiek, zanim w przyszłym roku odejdzie on za darmo testując rynek wolnych agentów:

Dziennikarze ESPN posiłkują się anonimowymi ligowymi źródłami, według których jedną z drużyn zainteresowanych skrzydłowym są Cleveland Cavaliers. Wykonywano już w tej sprawie kilka rozmów telefonicznych.

Cavs mają być ponoć chętni na zatrudnienie George’a nawet bez gwarancji, że ten zostanie po przyszłym sezonie na dłużej w Cleveland.

Liczą na to, że atmosfera oraz możliwości jakie zawodnik miałby mieć w klubie, będą mogły przekonać go do zrezygnowania z wyprowadzki do Los Angeles i podpisania nowego kontraktu z drużyną LeBrona Jamesa.

Sprawdź więcej doniesień o negocjacjach dotyczących Paula George’a.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. Wypowiem się

    19 czerwca 2017 o 18:16

    Dawać George’a do Cavs!

    Lubię to: 1

Skomentuj