Szósty Gracz zapowiada I rundę play-offów NBA: (4) Cleveland Cavaliers vs. (5) Indiana Pacers

Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 15 kwietnia 2018

LeBron James ma długą historię rywalizacji z Indianą Pacers. Kiedy grał w Miami Heat, Pacers byli ich najpoważniejszym przeciwnikiem na Wschodzie. Teraz drugi raz z rzędu Cavaliers Jamesa i Pacers spotkają się w pierwszej rundzie.

Ale teraz „Król” już nie będzie miał przeciwko sobie Paula George’a, a Victora Oladipo, który w fazie zasadniczej poprowadził Pacers do 3-1 w starciach z Cleveland. Rok temu ta seria skończyła się sweepem i były to ostatnie mecze PG-13 w barwach drużyny z Indiany. Te playoffy mogą natomiast być ostatnimi LeBrona w Cleveland.

Początek serii w niedzielny wieczór o godzinie 21:30.

Adam: Cleveland Cavaliers wydają się być najbardziej nieprzewidywalną drużyną tegorocznych playoffów.