Szósty Gracz zapowiada I rundę play-offów NBA: (4) Cleveland Cavaliers vs. (5) Indiana Pacers

3

LeBron James ma długą historię rywalizacji z Indianą Pacers. Kiedy grał w Miami Heat, Pacers byli ich najpoważniejszym przeciwnikiem na Wschodzie. Teraz drugi raz z rzędu Cavaliers Jamesa i Pacers spotkają się w pierwszej rundzie.

Ale teraz “Król” już nie będzie miał przeciwko sobie Paula George’a, a Victora Oladipo, który w fazie zasadniczej poprowadził Pacers do 3-1 w starciach z Cleveland. Rok temu ta seria skończyła się sweepem i były to ostatnie mecze PG-13 w barwach drużyny z Indiany. Te playoffy mogą natomiast być ostatnimi LeBrona w Cleveland.

Poprzedni artykułFlesz: Sztuka nieprzereagowania
Następny artykułSzósty Gracz zapowiada I rundę play-offów NBA: (1) Houston Rockets vs. (8) Minnesota Timberwolves