Między Rondem a Palmą (600): Wur(st) z Sześćsetą


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 27 marca 2018
fot. Youtube

fot. Youtube

Dziś w Palmie.

Jak to bywa, jeden z nas pamięta, a drugi nie o okrągłej liczbie. Rozmawiamy o otwartym konflikcie wewnątrz Szóstego Gracza. Przy okazji obrywa się Mickiewiczowi, megalomanom i kobietom.

Sprawdzamy co w NBA po ostatnim weekendzie, rozmawiamy o młodych Philadelphia 76ers i będących nagle jakby na drugim biegunie młodych Milwaukee Bucks. Ale przede wszystkim dyskutujemy o przyszłości kilku trenerów NBA, którzy są na bardzo gorących krzesłach i bagażnikach.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

35

Komentarze

  1. Nobrainer

    27 marca 2018 o 12:03

    nie wiem dlaczego ale zdjecie mi sie od razu skojarzylo
    Jak sprzedam rąbankę,
    Słoninę, kaszankę,
    To bimbru się też napiję

    Z jakiego filmu ten kadr ?

    Lubię to: 4
    • Lanfaust

      27 marca 2018 o 12:17

      Psy 2

      Lubię to: 8
      • Piotr Kolanowski

        27 marca 2018 o 13:12

        W tej scenie z kiełbasą pojawia się Lech Wałęsa, znany jeszcze wtedy jako Robert Więckiewicz. Dostał potem kulkę w kolano od ojca Mateusza.

        Kocham ten film <3

        #niewymienionywczołówce #trudnepoczątkiwszołbizie

        Lubię to: 8
        • Angel of Goodness

          27 marca 2018 o 16:00

          Czasy …
          Franz Maurer to romantyczny bohater mojego czasu dorastania.
          Jak nie było rodziców, siedziałem w swoim pokoju, paliłem mentolowe Salemy i oglądałem w kółko Psy.
          Znaliśmy praktycznie na pamięć całe oba filmy :)

          Lubię to: 6
      • jestrab@gmail.com

        28 marca 2018 o 19:13

        Było również i w Misiu :)

        Lubię to: 0
  2. Markos

    27 marca 2018 o 13:14

    Panowie, dziękujemy za tyle godzin rozmów i liczymy na przynajmniej kolejne 600 podcastów! Piękna liczba :)

    Jeden z moich ulubionych momentów Palmy, gdy Maciej zaczyna wymieniać graczy z drużyn po kolei, którzy są lepsi od X (dziś Kanter), a Znyk krzyczy „no nieee, błagam” :D

    Lubię to: 41
    • pwoloszun

      27 marca 2018 o 13:27

      Sto lat stare konie!

      Alez ten czas szybko leci. Najstarszy i najlepszy pod o „NBA, melonach i życiu” w Europie wschodniej ;)

      Brawo Panowie, zdrowka, najlepszosci w zyciu rodzinnym i… zebyscie mieli jak najwiecej radochy ze wspolnych dyskusji

      Lubię to: 13
    • ozee90@gmail.com

      28 marca 2018 o 07:48

      Uwielbiam te wyliczanki

      Lubię to: 2
  3. Barton

    27 marca 2018 o 13:43

    Dziękuję za Wasze ubarwiajace i wzbogacające mi życie rozmowy. Oby tak do końca świata i jeden dzień dłużej.

    Lubię to: 12
  4. Ramut.Jakub@gmail.com

    27 marca 2018 o 13:44

    Dziękuje Wam bardzo za te 600 i czekam na kolejne :)

    Lubię to: 15
  5. Majk

    27 marca 2018 o 13:46

    à propos kanapek… rok temu zakładaliście się w palmie o kanapki. Czy zakład został zrealizowany i przegrany zrealizował zobowiązanie, czy zostało to zapomniane?

    Lubię to: 23
  6. Lucas

    27 marca 2018 o 14:23

    #MaloneOut

    Lubię to: 4
  7. Vitheck

    27 marca 2018 o 14:41

    Dzięki, że pomagacie mi nie słuchać gównianej muzyki na siłowni!

    Lubię to: 13
    • ozee90@gmail.com

      28 marca 2018 o 07:47

      A mi radia w drodze do pracy i śpiewu ptaków na spacerze z wózkiem … a nie czekaj…

      Lubię to: 3
  8. Azyp

    27 marca 2018 o 16:37

    Palma poświęcona (ń_ń) 600
    „na skałach dłutem Sienkiewicz pisze Tadeusz” jebłem w pół.

    Lubię to: 5
  9. aatrzy

    27 marca 2018 o 21:03

    Łoooo Maciek w Palmie prawie ogłosił koniec PnŻ. Takie historie #spoiler

    Lubię to: 5
  10. vreen

    27 marca 2018 o 22:47

    Panowie, jestewy esensją! (z gorącymi podziękowaniami)

    Lubię to: 0
  11. ozee90@gmail.com

    28 marca 2018 o 07:32

    Stolaaaaaaaaaaaat palma! Pamiętajcie ze mrapu jest zawsze za mało wiec prosze o więcej !

    Lubię to: 3
  12. Olga

    28 marca 2018 o 07:56

    ZNYKu! Napisałam, że PNŻ zawsze na propsie i tyle! Zresztą, wtedy miałam z Wami separacje, już wróciłam i jest ok! Wszystkiego najlepszego z okazji 500+setka, oby Wam się rozmawiało Panowie jak najdłużej i jak najczesciej z taką samą satysfakcją:) A specjalnie dla Maćka każde zdanie zakończyłam emotkiem lub wykrzyknikiem!:)

    Lubię to: 5
  13. kkoropczuk@gmail.com

    28 marca 2018 o 11:39

    Phillyy Cheestakes były dostępne w Szczecinie, Custom Burgers.

    Lubię to: 0
  14. dlewandowskidariusz@gmail.com

    28 marca 2018 o 17:34

    ŻYCZĘ KOLEJNYCH 600 PALM. RZADKO POGLĄDY ZNYKA IDĄ W PARZE Z MOIMI. ALE TYM RAZEM POPIERAM GO W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI JEŚLI CHODZI O POLSKĄ LITERATURĘ. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

    Lubię to: 0
  15. goozman

    28 marca 2018 o 20:18

    pozdro600, czekam na 666 – tam będzie ogień! :)

    Lubię to: 1
  16. jozue21@o2.pl

    28 marca 2018 o 21:01

    Gratulacje panowie 600 nagrania i czekam przynajmniej do 1000. Pozdrawia Augustów

    Lubię to: 0