Między Rondem a Palmą (586): Podsumowanie Trade Deadline


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 8 lutego 2018
fot. NBA League Pass

fot. NBA League Pass

Na gorąco: Najwięksi wygrani okienka transferowego, najbardziej ekscytujące momenty i wizje przyszłości.

Przewrót w Cavaliers, Rose, Lakers, Mudiay, Wade i inne rzeczy, które się wydarzyły, i te które nie. Typujemy też to, jaki będzie kolejny klub Isaiah Thomasa.

Login Required
 

39

Komentarze

  1. bubsatchi

    8 lutego 2018 o 22:51

    Palma-legenda!

    Dzięki Panowie.

    Dwie myśli (bynajmniej złote):
    – WTF Tyreke?
    – Woj skończył nad Sharanią jak Giannis nad Juniorem.

    Lubię to: 18
  2. rookiessj

    8 lutego 2018 o 23:04

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=2SLKTn8eZc0

    Lubię to: 2
  3. Piotr Z

    8 lutego 2018 o 23:28

    Nie zgodzę się w jednej kwestii z Maćkiem co do IT w Cavs. Pomijany jest w ogóle argument jego chemii z drużyną i szczególnie z LeBronem. Dla mnie ten transfer był w pełni przez Jamesa przyklepany, a może i wymuszony.
    Atmosfera jaką robił IT jest domysłem, tak samo to jaką miał relację z innymi zawodnikami z drużyny (m.in. ataki na Lova, czy wycieki z szatni o złej atmosferze). Wystąpienie niesnasek w drużynie też mogło zbiec się z jego pojawieniem ale podważanie pozycji trenera… Wypowiadanie jakby się było samcem alfa tej drużyny… Tu dla mnie ważne słowa powiedział Shaq we wtorkowym players only
    Sądzę, że w tym dealu kierownictwo Cavs wiedziało po prostu więcej i może opcję zostawienia IT mieli ale uznali, że to się nie uda. Dla mnie szybkość pojawienia się kolejnych wymian świadczy, że mieli je dogadane tylko czekali z pociągnięciem za spust. Ciekawe jest też to, że wymiana IT była pierwsza.

    Lubię to: 8
    • pwoloszun

      9 lutego 2018 o 00:01

      Zaraz pewnie wyjda rewelacje o tym jakim rakiem jest IT itp itd

      Nie zmienia to faktu, ze CLE strasznie zjebalo wymiane Kyriego + jeszcze spuscili spodnie i nadstawili sie Celtics.

      Natomiast trzeba oddac Cavs, ze maja jaja: zamiast wywalac trenera – wymienili w polowie sezonu pol skladu. Ciekawe…

      Lubię to: 13
  4. pwoloszun

    8 lutego 2018 o 23:53

    OMG

    Moze i KD popsul ostatnie dwie rundy PO, ale NIGDY w NBA nie dzialo sie tyle dramy co przez ostatni rok (2 SUPER trade deadliney + jeszcze SUPSZE lato).

    Dodatkowo, jesli GSW trafi sie w PO sciezka z OKC i HOU(+moze jeszcze BOS ;) ) to tez bedzie suspens :)))

    Lubię to: 3
  5. psiepole@poczta.onet.pl

    9 lutego 2018 o 01:08

    tylko jeszcze Tyson Chandler

    tylko jeszcze w zdrowiu i formie Love

    i czy King strawi Clarksona?

    tak??? !

    to ponad Michaelem Jordanem po finałach.

    Lubię to: 9
  6. Zdzis

    9 lutego 2018 o 01:16

    Gdybym miał podsumować ten dzień jednym gifem:
    https://media.giphy.com/media/nLhdSinRtaL2E/giphy.gif

    Lubię to: 0
  7. psiepole@poczta.onet.pl

    9 lutego 2018 o 01:18

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    N I E eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    zapomniałem o ichnim BRaaaaaaaaaaaaaaTERSTWIE do krwi ostatniej murzyńskiej

    LOJALNOŚĆ ich kurwa mać współczesna cywilizacyjna

    czyli pupa

    Lubię to: 5
  8. Trae

    9 lutego 2018 o 03:16

    Po pierwsze dzięki Panowie za dzisiejszą noc – mam nadzieję, że dzisiejsze serwery, które płonęły, dały wam dodatkowe uczcie, że to, co robocie, ma sens.
    Po drugie, jak uwielbiam zasypiać czegoś słuchając, to rozmyślając, co Milokan może zrobić w NBA, nie mogę usnąć :D

    Lubię to: 12
  9. fluber

    9 lutego 2018 o 04:50

    1. George Hill w tym sezonie jest fatalny w obronie.
    2. Zobaczcie na Net Ratingi Hilla w Kings i Hooda w Jazz. Pierwszy jest minus 5,3. Drugi minus 10.
    3. Kings mają jedną z trzech najgorszych obron NBA w tym sezonie, z Hillem na parkiecie jeszcze tę fatalną obronę pogarszali o 5,5 punkta.
    4. George Hill ma 32 lata, 2 i pół roku kontraktu za 19 milionów rocznie i permanentne małe problemy ze zdrowiem. Czy pociąg „elitarny roles w dobrym systemie” przypadkiem już nie odjechał? W Kings nawet Isaiah Thomas był plusowy w obronie. Cavs liczą na to, że Hillowi w Kings się po prostu nie chce. Gorzej jeżeli to iż nie jest zdrowy i starzeje się wpływa na jego fatalną grę w tym sezonie.
    5. Shumpert i Crowder to nie są byle jacy obrońcy.
    6. Channing Frye miał NetRating +10,8 w tym sezonie w Cavs, Shumpert też był na plusie, zdrowy Thomas ma sufit wyżej niż ci Hill, Hood, Clarkson i Nance razem wzięci.
    7. No właśnie, Clarkson, Nance, Hood i Hill, to jest sposób, którym Cavaliers postanowili wykorzystać swoją ostatnią szansę na zatrzymanie LeBrona, brawo Cleveland…
    8. Love, Korver, Hill, Clarkson, Smith, Thompson. 6 zawodników i ponad 90 milionów do 2020 roku w salary. Jak LeBron odejdzie, będzie bolało… Przepraszam, nie jak, kiedy…
    9. Jak można było oddać pick w 1 rundzie draftu za Jordana Clarksona i przy okazji oddać Isaiah Thomasa?
    10. Kings, Suns, Celtics i Cavaliers – gdzie się Thomas nie pojawi, rozwala szatnię i są problemy. Chyba za bardzo uwierzył w swoją wielkość.
    11. Magic oddali Dario Sarića, żeby mieć Elfrida Paytona, potem puścili Oladipo, żeby Payton mógł się rozwijać, teraz oddają go za pick w 2 rundzie draftu. Kurtyna…

    Lubię to: 33
    • Neithan

      9 lutego 2018 o 08:26

      10. -> w jaki sposób IT rozwalił szatnię w Celtics bo nie zauważyłem.

      Danny nie chciał mu płacić tyle ile IT sobie wymarzył (maksik) więc kwas być może by się pojawił ale o tym nie mieliśmy szansy się przekonać.

      Lubię to: 6
      • Tomasz

        10 lutego 2018 o 11:45

        Neithan
        – mały Ajzajasz kwas w szatni Celtics robił, mały kwas ale zawsze kwas a to że o tym nie trąbiono to po prostu tzw „kultura organizacji” oraz to że dopóki IT miał sezon życia przymykano oczy na Jego zachowanie :)

        Lubię to: 0
  10. MrDyrson

    9 lutego 2018 o 07:20

    Zróbcie coś z serwerami bo to żenada. Chcecie brać pieniądze za serwis który nie działa jak powinien…

    Lubię to: 4
    • Lanfaust

      9 lutego 2018 o 08:07

      Bo przez 3 godziny 2 razy w roku ( o ile jest dobry dedline) serwer muli?

      Lubię to: 41
    • PeLe

      9 lutego 2018 o 08:41

      Przyjdzie kiedyś taki czas, że pójdziesz do pracy, też zdarzy Ci się nie raz brać pieniądze mimo, iż nie będziesz działać jak powinieneś.

      I to nie raz, nie dwa, nie trzy…

      Lubię to: 35
      • MrDyrson

        9 lutego 2018 o 09:22

        Haha śmieszny jesteś. Pracuje od lat, jak mam zlecenie i coś nie działa muszę to naprawić jak chce dostać za to hajs, tak to działa… Może pójdź do pracy dowiesz się jak funkcjonuje świat…

        Lubię to: 2
        • Olga

          9 lutego 2018 o 09:30

          Zawsze możesz zmienić stronę na inną, nie wiem – sport na wp czy innej gazecie. Chłopaki owszem czasem maja fakapy, ale może warto „dać im kredyt” i po prostu przymknąć oko na tego typu wpadki, a uwierz mi – odwdzięczą się przez pozostałe 99% roku świetnym „kontentem”

          Lubię to: 12
        • PeLe

          9 lutego 2018 o 10:10

          Czyli Z CZYM MASZ PROBLEM?
          Skoro Tobie w wyniku wziętego zlecenia zdarzy się coś naprawiać, bo nie działało, to znaczy, że zdarza Ci się coś wykonać nieprawidłowo i wtedy to naprawiasz.
          Czym różni się ta sytuacja od problemów z serwerem 6G?
          Ja dziś z rana wszedłem na stronę przed 7:00 i wszystko działało.
          Reasumując, coś nie działało, chłopaki to naprawili i działa. Za to biorą pieniądze.
          Czyżbyś zauważył pewien schemat, który przypadkowo odpowiada schematowi Twojej pracy?

          Lubię to: 9
    • bubas

      9 lutego 2018 o 09:22

      Byłem extatic przy każdym odświeżeniu.
      – czy mnie nie wywali z serwera
      – kto kogo dokąd sprzedał

      Lubię to: 9
    • Manny Emha

      9 lutego 2018 o 09:39

      Przydalby sie jakis techniczny upgrade. Ja mam permanentne problemy z otwieraniem sie strony… zaladowaniem calosci tresci trwa wiecej niz minute. wtf ?

      Lubię to: 1
  11. mundo23

    9 lutego 2018 o 09:58

    Była konferencja Lebrona Jamesa jest jeszcze cały czas szóstygracz Lebrona Jamesa 😁 Świetna Palma Panowie 👌🏾

    Lubię to: 2
  12. Artur

    9 lutego 2018 o 10:17

    A ja niem mam żadnych problemów z otwieraniem strony na 10- letnim kompie więc ze stroną chyba nie jest tak żle… A że wczoraj „muliło” – raz w roku ma prawo się wydarzyć – widać, że wczoraj wielu z nas miało sporo wolnego czasu. Czy ktoś zrobił zestawienie jakie kluby nie zrobiły żadnego ruchu na rynku ?

    Lubię to: 5
  13. zNYKający

    9 lutego 2018 o 11:56

    Mamy z Maćkiem pomysł na rozwiązanie tego ważkiego problemu technicznego.

    W przyszłym roku nie będzie Live Bloga z deadline’u…

    Lubię to: 8
    • Przemysław Napierzyński

      9 lutego 2018 o 12:41

      Wątpię, że to pomoże – ja i tak co 3 minuty będę napierdalał „odśwież” w przeglądarce, żeby się tylko przekonać, czy to prawda

      Lubię to: 6
    • Matek

      9 lutego 2018 o 13:29

      Bo będzie palma-live od 16 do 21? :D We’re in ;)

      Lubię to: 4