Między Rondem a Palmą (579): Get Freaky


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 10 stycznia 2018
fot. pistons.com

fot. pistons.com

Dziś w Palmie 102.1FM

Robimy radio o proteście Stana Van Gundy’ego i słowach Ricka Carlisle’a przeciwko ESPN (i LaVarowi Ballowi).

Rozmawiamy o plotkach dotyczących Nikoli Mirotica, Orlando Magic/Evana Fourniera i Isaiah Thomasa. Na koniec ogłaszamy wyniki konkursu o Warriors.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

38

Komentarze

  1. lechu928

    10 stycznia 2018 o 10:32

    Jak ktoś widział wcześniej ten serial, to polecam śmieszny odcinek 12×04 serialu „It’s alyways sunny in Phily” o absurdzie tzwn 24hours news cycle

    Lubię to: 1
  2. Mirkoski

    10 stycznia 2018 o 11:05

    James Johnson bardziej pasuje do dzikiego zachodu;)

    Lubię to: 1
  3. Chyzio

    10 stycznia 2018 o 11:21

    przyszła mi taka myśl do głowy,
    jeżeli Cavs nie wykorzystają picku Nets na wzmocnienie się w tym trade deadline czy to oznacza że juz wiedzą że LeBron odchodzi po tym sezonie?

    Lubię to: 0
    • Piotrek

      10 stycznia 2018 o 11:32

      Imo nie. W tym sezonie zawsze można do po ciągnąć narrację, że są rezerwy bo Isaiah, bo Rose. Jeśli się nie uda zdobyć pierścienia mogą zacząć przekonywać go, że wyciągną brakujące ogniwo z draftu, chociaż Nets bardzo dzielnie sobie radzą i obecnie wątpię w wyciągnięcie jakiegoś top 5 z tego picku

      Lubię to: 2
    • zNYKający

      10 stycznia 2018 o 11:32

      Załóż bluzę GSW. Wtedy poruszymy ten temat na antenie…

      Lubię to: 4
  4. goozman

    10 stycznia 2018 o 11:24

    stawiałbym na Johnsona jednak:

    A Grantland article (They Call Him Bloodsport) explains Johnson’s qualifications as a bodyguard and enforcer.
    „His [Johnson’s] parents are black belts. He has eight siblings, and they are also all black belts of varying degree (…) He’s a second-degree black belt himself. His first MMA bout came at the age of 18. Johnson was declared the winner after 97 seconds. He’s fought a total of seven MMA matches and is undefeated. He’s 20-0 in all his kickboxing matches.”

    His family’s involvement in martial arts is insane:

    „James was called Little Ali because of his footwork, but nicknames are standard in the family.

    źródło:
    https://www.hothothoops.com/2016/7/19/12232196/miami-heat-erik-spoelstra-unleash-james-johnson-athletic-potential

    Lubię to: 11
  5. Jarek

    10 stycznia 2018 o 14:16

    podsumowanie konkursu genialne :D

    Lubię to: 3
  6. Matek

    10 stycznia 2018 o 16:05

    Czy ilość zgłoszeń świadczy o tak małej liczbie kibiców GSW przed ich dominacją, czy po prostu każdy utracił cenne pamiątki? ;)

    Lubię to: 2
    • sokolinek

      10 stycznia 2018 o 21:22

      Ja tam nie znam nawet żadnego kibica GSW w czasach obecnych.

      Jedynie wypowiedzi tutaj jak np zNYKa, że chciałby, żeby zdobyli mistrzostwo bo chce żeby najlepsi wygrywali, ale czy to oznacza, że jest ich kibicem? Wg mnie nie.

      edit: W sumie głupie stwierdzenie na samym końcu – no jednak jest ich kibicem z tego względu. :D ale to i tak kibic „niedzielny”, który kibicuje po prostu najlepszym, a nie jakiś fanbase GSW.

      Lubię to: 3
  7. Spurs Protector

    10 stycznia 2018 o 19:38

    A po co im kibicować…

    Lubię to: 0
  8. pszczolkowskim@gmail.com

    10 stycznia 2018 o 20:49

    wiedziałem że kiedyś to nastąpi, jestem sławny!

    Lubię to: 2
  9. Araggorn

    11 stycznia 2018 o 10:15

    Ja jestem kibicem Warriors. Niestety przez ostatnie wydarzenia nie wiedziałem nic, o konkursie. Kibicuje im od czasów „we believe!!!” I z tych czasów udało mi sie ściągnąć ze Stanów strój Barona Davisa :-)

    Miałbym szanse wygrac? :-)

    Lubię to: 0