Przerwa na Żądanie EXTRA: Lonzo Flop


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 18 listopada 2017

lonzo-ball-crying-jordan

Bartek Tomczak

Najnowsza Przerwa na Żądanie EXTRA! Po raz pierwszy w sobotę wspólnie z Przemkiem Kujawińskim, Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawiamy o NBA. Zaczynamy od minionej nocy i szerzej omawiamy sytuację Lonzo Balla.

Potem zaglądamy do Bostonu, żeby zająć się Celtics z których płynnie przechodzimy do czterech największych transferów lata (nie liczymy kontuzjowanego przez niemal cały miesiąc Chrisa Paula) i pytania – która z gwiazd najlepiej wpasowała się do swojej nowej drużyny?

Z okazji, że za nami już miesiąc rozgrywek sprawdzamy nasze typy – co nam wpadło, a z czego już teraz chcielibyśmy się wycofać?

Klasycznie rozdajemy także Plusy i Minusy, a na koniec zapowiadamy weekend w nowej formule. Będziemy wybierać najlepszy i najgorszy mecz (za tydzień zapowiemy je jakoś szerzej), a także spotkanie, które z różnych powodów najlepiej nadaje się do… gry alkoholowej.

W zapowiedzi weekendu niespodziewanie pada pytanie warte koszulkę Przerwy na Żądanie EXTRA (ok. 55 minuty) także polecam słuchać do końca.

Rozpiska podcastu (18.11.2017)

3:23 – Podsumowanie nocy z piątku na sobotę
6:01 – Lonzo Ball
19:30 – Boston Celtics
28:12 – Która z gwiazd wytransferowanych latem najlepiej wpasowała się do nowego klubu
31:24 – Miesiąc za nami – które typy nam weszły, a z których chcielibyśmy się wycofać (NBA + fantasy)
39:35 – Plusy i Minusy
51:03 Najbardziej czekam na… nowa zapowiedź weekendu i konkurs. Nagroda: koszulka PnŻ Extra!

55

Komentarze

  1. Zdzis

    18 listopada 2017 o 15:16

    PnŻ jest zajebista, ale wstępy Bartka to troszkę cringe. :D

    Lubię to: 13
  2. Arek Aaron rzutzdystansu.wordpress.com

    18 listopada 2017 o 15:59

    Jest OK, powinien popracować nad flow.

    Lubię to: 0
  3. Sosna1982

    18 listopada 2017 o 16:55

    Indiana Pacers – PiSiory z Indiany.

    Lubię to: 2
  4. przemek pod

    18 listopada 2017 o 19:01

    Tempomaty z Indiany

    Lubię to: 1
  5. Roksa

    18 listopada 2017 o 19:42

    Pytanko do was. W jakiej skali oceniacie zawodników, bo nie wiem czy u was all-star jest juz za top 10. Chodzi mi o Jaylena Browna, o którym mówicie, że będzie all-starem jak dla mnie przy takich gwiazdach wschodu przy 2-3 kontuzjach może już teraz zagrać i już będzie all-starem. Biorąc all-star powinniśmy brać pod uwagę dwie strony parkietu, a często tego nie widzimy.
    ps. odnośnie skali np.
    -kandydaci do MVP
    -top 10
    -all-team
    -all-star
    -s5
    -6th
    -rolas
    -jobber

    Lubię to: 2
  6. czlowca@wp.pl

    18 listopada 2017 o 21:04

    to ja też się zabawię w nazywanie:

    wysokoobrotowi,
    dociskacze,
    wściekłoszybcy,
    300konni
    ułamki sekund,
    mgnienioocy,
    pełno-ogni.

    Lubię to: 0
  7. Bartosz Radziewicz

    18 listopada 2017 o 21:49

    Pejsy z Indiany

    Lubię to: 1
  8. Dudek

    19 listopada 2017 o 11:48

    Sposobem na brak widoku OT1 na LP jest wybranie spotkania w wersji away albo EPSN/TNT jeśli jest. Wtedy mecz nie jest pocięty na kwarty i nie widać tego błędu. Support olał moje pytanie na ten temat.

    Lubię to: 1
  9. bostoński celt

    20 listopada 2017 o 10:13

    Tempiarze z Indiany.
    Indianie Temponarzucacze:)

    Lubię to: 1
  10. Ingiel

    20 listopada 2017 o 13:59

    @Przemek
    Kontrakt Covingtona jest nowego sortu. On podpisał 60mln ale 15 dostanie już w tym roku w ramach podwyżki (zarabiał 1mln z hakiem). Resztę w miarę równo przez kolejne 4 lata. 76ers dobiją w tym roku do cap space, ale jak sami zauważyliście bedą mieli więcej kasy w przyszłych sezonach

    Tempowcy

    Lubię to: 1
  11. gadzi7@gmail.com

    20 listopada 2017 o 14:45

    Pakująca Indiana

    Lubię to: 1
  12. Wooky

    20 listopada 2017 o 14:52

    Bartku, dało by się wrzucać mp3 na jakiś serwer z którego łatwo jest ściągnąć plik, tak jak robią z MRAP? Soundcloud mocno to utrudnia, szczególnie w wersji mobilnej. Wiem że wrzucasz na youtuba, ale podobnie jak z soundcloudem trzeba mieć internet w tel.
    Dzięki!
    Wierny słuchacz

    Lubię to: 0
    • qbabrzezio@wp.pl

      21 listopada 2017 o 12:27

      Ooooo! tak Bartku ściąganie tego na tel. to podstawa, pal sześć pakiet internetu w tel. (każdy go ma) ale ilekroć próbuję ściągną pnż na tel. to mnie wywala do jakiejś stronki ( ktora się nawet nie ładuje). Z mrap o wiele prościej, klik i już odtwarzam w playerze tel.

      Lubię to: 0
      • Swarley

        22 listopada 2017 o 08:46

        Odpalasz „Listen in browser” i wtedy bez problemu można ściągnąć. Problem jedynie, że są to niestety dwa kliki :)

        Lubię to: 0
    • Bartek Tomczak

      22 listopada 2017 o 16:09

      Wooky, zależy mi na tym, żeby widzieć ile jest odsłuchów/ściągnięć, więc pewnie jak wrzucę na serwer mp3 to nie będę miał takich statystyk + SC i YouTube trochę zaświecą pustkami ;) Polecam do Mozilli wtyczkę download helper wtedy ściągniesz z SoundClouda w 30 sekund i zgrasz na telefon ;) a możliwe, że i mobilnie da się to ogarnąć

      Lubię to: 0
  13. Maciek

    21 listopada 2017 o 23:11

    Nadający tempo z Indiany
    Tempotrzymacze z Indiany
    i last but not least…
    Zające z Indiany – wiem że tutaj już popłynąłem, ale to swoisty hołd dla tłumaczeń sportowych w TVP w latach 90-tych, nawiązujący do mityngów lekkoatletycznych i słynnych PACEmakerów tłumaczonych jako „zające” :)

    Lubię to: 2
  14. Swarley

    22 listopada 2017 o 08:47

    Przyspieszacze z Indiany

    Lubię to: 1
  15. Iceman