Wake-Up: 56 punktów Hardena. 40 Porzingisa. Cavs przegrali z Hawks


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 6 listopada 2017
fot. League Pass

fot. League Pass

James Harden był w ogniu od samego startu niedzielnego meczu, nie robiąc sobie nic z defensywy Utah Jazz i po piątkowych popisach LeBrona Jamesa, obejrzeliśmy drugi w sezonie występ na 50 punktów.

Tymczasem LeBron nie powtórzył tego co robił w poprzednim spotkaniu i Cleveland Cavaliers znowu przegrali. I jest to kolejna bardzo bolesna dla nich porażka, ponieważ na własnym parkiecie ulegli najgorszej drużynie Wschodu.

Cavs jeszcze w końcówce dogonili rywali, ale to była noc nieudanych comebacków.

Atlanta Hawks przerwali serię 8 porażek, a Boston Celtics przedłużyli swoją serię już do 8 zwycięstw.

Atlanta @ Cleveland 117:115 (Schroder 28 – James 26)
Miami @ LA Clippers 104:101 (Whiteside 21 – Griffin 23)
Boston @ Orlando 104:88 (Brown 18 – Gordon 18)
Washington @ Toronto 107:96 (Beal 38 – DeRozan 26)
Utah @ Houston 110:137 (Mitchell 17 – Harden 56)
Phoenix @ San Antonio 95:112 (Warren 17 – Aldridge 21)
Indiana @ New York 101:108 (Young 18 – Porzingis 40)
Charlotte @ Minnesota 94:112 (Zeller 16 – Wiggins 20)
Oklahoma City @ Portland 99:103 (George 27 – Lillard 36)
Memphis @ LA Lakers 102:107 (Evans 26 – Lopez 21)

* James Harden już w pierwszej kwarcie zdobył 22 punkty trafiając wszystkie swoje 8 rzutów z gry, a potem miał też fantastyczną trzecią kwartę, w której Rockets uzbierali aż 48 punktów uzyskując przewagę +30. Jazz nie mieli na niego żadnej odpowiedzi i Harden do tego momentu miał już na swoim koncie 54 punkty. Potem jeszcze pojawił się na parkiecie w ostatnim fragmencie gry, ale dołożył tylko 2 punkty pudłując tyle samo rzutów co łącznie przez pierwsze trzy kwarty (1/4 z gry, wcześniej 18/21).

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

40

Komentarze

  1. bubas

    6 listopada 2017 o 09:02

    Ten blok KP na Stephensonie!

    Lubię to: 8
    • GroszekMC

      6 listopada 2017 o 10:49

      Ale że Lance, poleciał z motyką na słońce.. na szczęście, szybko sprowadzony na ziemię :)

      Lubię to: 2
      • Arek Aaron rzutzdystansu.wordpress.com

        6 listopada 2017 o 12:47

        Co próbował zrobic Stephenson?

        Lubię to: 0
  2. Lanfaust

    6 listopada 2017 o 09:06

    Ball 9 pkt z 13 rzutów, Kuzma 13 pkt z 9 rzutów :)

    Lubię to: 55
    • Spurs Protector

      6 listopada 2017 o 21:25

      Ok ale trzeba jeszcze poczekać z mówieniem,że Kuzma to steal a Lonzo bust.Chodż żywię nadzieję,że tak wlaśnie jest.Jakoś nie mogę z siebie wykrzesać z siebie sympatii do tej cholernej rodzinki.To tacy Kardashiamowie(nawet nie chę sprawdzać czy dobrze napisałem) NBA.

      Lubię to: 5
  3. michcio

    6 listopada 2017 o 10:05

    Widziecie ten flagrant na Nurkiciu? Widzicie?

    Lubię to: 17
  4. artnigo@gmail.com

    6 listopada 2017 o 10:14

    Jednak Phil coś dał dobrego Knicks. KP8 to potwór.

    Lubię to: 13
    • Lanfaust

      6 listopada 2017 o 10:17

      co to jest KP8?

      Lubię to: 2
      • Araggorn

        6 listopada 2017 o 10:29

        potwór

        Lubię to: 66
        • Lanfaust

          6 listopada 2017 o 10:34

          :)

          Lubię to: 6
          • Azyp

            6 listopada 2017 o 11:01

            Pewnie chodziło KP6 :)

            Lubię to: 3
          • Lanfaust

            6 listopada 2017 o 16:59

            Wpadło do kosza, czy nie? Jak wpadło to znaczy, że ruch nie był zbędny

            Lubię to: 3
  5. youngpusseydon

    6 listopada 2017 o 10:22

    Jak dla mnie tłumaczenie sędziów słuszne, dziwnie tam tym łokciem wleciał.

    Lubię to: 4
    • Lanfaust

      6 listopada 2017 o 10:37

      no jasne, powinien rzucać z wyprostowanych rąk.

      Lubię to: 18
      • youngpusseydon

        6 listopada 2017 o 14:53

        No jak dla mnie dziwny był ten ruch, zbędny w tej sytuacji. Z każdego ujęcia kamery inaczej to wygląda, no i kwestia indywidualnej interpretacji.

        Lubię to: 3
  6. michcio

    6 listopada 2017 o 10:27

    Bynajmniej.

    Lubię to: 0
  7. The Last Pick

    6 listopada 2017 o 10:27

    Na tym filmiku gdzie Melo uderzył Nurkicia na coś innego zwróciłem uwagę. Dlaczego on skoczył do rzutu (oderwał obydwie nogi) i później kozłował piłkę? Tak można i mi się tylko coś pomyliło czy to błąd sędziów?

    Lubię to: 2
  8. gsausage

    6 listopada 2017 o 10:32

    Odnośnie tego o czym ciągle mówią Maciek z Sebastianem o chudych chłopakach z draftu. 100% racji. Dzisiaj Marcus Smart (193 cm) ustawiał się w post up z Isaaciem (208 cm), przepychał go, po czym zdobywał na nim punkty.

    Lubię to: 11
    • Łukasz. . .

      6 listopada 2017 o 20:01

      Isaac to 7 footer ma więcej niż 208

      Lubię to: 0
      • gsausage

        6 listopada 2017 o 21:40

        Nie wiem skąd takie info skoro Google i NBA.com pokazują, że ma 6’10” (208), a DraftExpress 6’11” (211). Więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś, że to 7 footer. Poza tym, nie miałeś się o co przyczepić? Nawet gdyby był 8 footerem to by jeszcze bardziej pokazało jak fizycznie nie jest przygotowany na grę w NBA.
        Następnym razem zanim będziesz chciał wytknąć komuś błąd, sprawdź najpierw czy sam masz rację.

        Lubię to: 0
        • Łukasz. . .

          7 listopada 2017 o 08:45

          Serio spinasz się o wzrost zawodnika ? Nie patrzę na to co piszą bo LeBron w dowodzie ma 6’8 a na prawdę 6’9 Garnett miał 6’11 a był 7 footerem,Durant ma 6’9 a na prawdę 7 stóp,Embiid ma zapisane 7 a ma 7’2.Jeśli zwykły komentarz traktujesz jako czepianie się to sorry,ja oparłem tę wiedzę na oglądaniu gościa i na tym co mówią komentatorzy którzy powtarzają zdania w stylu ”widziałem jak stoi obok tego i tego i jest 7 fotterem lub mam 6’3 a on jest odemnie o głowę wyższy.I tak gogle to bardzo wiarygodne źródło.

          Lubię to: 0
  9. Neithan

    6 listopada 2017 o 10:54

    Odrywając się od narracji „GSW lata świetlne przed resztą NBA” nie da się nie myśleć ile talentu talentu biegało po polach Oklahomy … szczególnie jak widzisz raczkującą córkę w koszulce z napisem daddy’s cupcake :)

    Lubię to: 6
  10. lipek

    6 listopada 2017 o 13:21

    Może Cavs mało tylko jednego wyboru w top 10 przyszłego draftu ;-)

    Lubię to: 10
  11. phast44@gmail.com

    6 listopada 2017 o 14:59

    Nie wiem co w tym kontrowersyjnego? Melo umyślnie łokciem uderzył obrońcę skaczącego do bloku w twarz wiec wylecial. I tak nie chciał grać w Portland więc karma się zgadza

    Lubię to: 4
  12. Iceman