Pikle do Kawówki (21): Zapowiedź sezonu 2017/18 + Kogo draftować w Dynastiach Fantasy


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 1 września 2017
fot. newspix.pl

fot. newspix.pl

Wracamy z Sebastianem po trzech miesiącach przerwy i wskakujemy na początku w temat EuroBasketu i pierwszego meczu Polaków ze Słowenią.

Ale dziś przede wszystkim dwie rzeczy: od 11 minuty zapowiadamy sezon 2017/18 NCAA pod kątem najlepszych prospektów w Drafcie 2018.

Mówimy o tym kogo śledzić i jakie drużyny warto oglądać, i dlaczego Mike Krzyżewski zabrał samolot Johnowi Calipariemu.

Na końcu od 46 minuty podrzucam swoje Top-11 debiutantów do wyborów w draftach dynastycznych lig fantasy NBA, a Sebastian dorzuca trzech sleeperów.

Jeżeli macie jakieś pytania, zostawiajcie je tutaj w komentarzach. Sezon NCAA startuje dopiero za niespełna 2 miesiące. Im więcej pytań, tym szybciej wrócimy.

Dobrego odbioru!


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

36

Komentarze

  1. Kudlaty

    1 września 2017 o 12:10

    *Pobierz Palmę

    Czekam na oficjalny protest Znyka, powinien też być protest albo lepiej demonstracja pod domem Maćka. Potem przeprosiny na twitterze, fb, mailowe i osobiste w palmie. Palmie!!!

    Wspaniale, że Pikle wróciły!

    Lubię to: 6
  2. dlewandowskidariusz@gmail.com

    1 września 2017 o 13:06

    Z całym szacunkiem dla Palmy, pikle biją ją na głowę. Chyba że przyjmie się, że są po prostu inne.

    Lubię to: 0
  3. ryccu

    1 września 2017 o 14:18

    Pytanie- możemy się spodziewać jakiś regularnych Dniówek/Fleszy z ME?

    Lubię to: 1
    • Maciej Kwiatkowski

      2 września 2017 o 10:22

      Będziemy pisać ale nie w formie strukturyzowanej. Domyślam się tylko, że im turniej będzie atrakcyjniejszy, tym będziemy pisać częściej i lepiej.

      Lubię to: 1
  4. Sosna1982

    1 września 2017 o 15:09

    Wystepy na parkiecie i rola Karnowskiego poza parkietem spowodowaly ze polubilem w ostatnim sezonie Gonzage jako organizacje. Co u nich slychac Panowie? Prosze o kilka slow o tej ekipie. Kto zostal? Kogo przejeli? Jakie moga miec aspiracje na nowy sezon?

    Lubię to: 1
  5. Zdzis

    1 września 2017 o 15:25

    Pytania:
    1. Które drużyny z nieseksownych konferencji uważacie za najlepsze do oglądania?
    2. Czy macie jakichś kandydatów na „casus Damiana Lillarda” – gościa który idzie do słabej drużyny, ale zostaje bardzo wysoko wybrany w drafcie?
    3. Kogo z obecnej klasy draftu obstawiacie za największy bust?

    Lubię to: 1
  6. morfiszon

    1 września 2017 o 15:57

    Co do meczu Polski na ME to mam takie „gorzkie” przemyślenie : „Jeżeli uważano że śp. Wójcik urodził się za wcześnie to Karnowski urodził się za późno.” Oglądamy dalej i czekam na pozytywne wyniki meczów naszej kadry. Pikle jak zawsze interesujące.

    Lubię to: 3
  7. Bartosz Radziewicz

    2 września 2017 o 01:16

    Czy po za mockiem draft ekspress ukrytym za paywallem Espn, jest jeszcze jakieś miejsce w sieci gdzie warto takie rzeczy? Nie ukrywam że nie bardzo mi się widzi sukskrybowanie strony tylko dla tej jednej rzeczy.

    Lubię to: 0
    • Sebastian Hetman

      2 września 2017 o 07:28

      Właśnie nie bardzo :/ nikt rzetelniej oprócz DX i Chada Forda (który nie mam pojęcia gdzie będzie teraz pracował) tych Mocków nie robił. DX miało w nowym layoucie to najlepiej poukładane – karta zawodnika, pomiary, historia, notatki. Obecna forma (w zasadzie stara jak za czasów Forda) w porównaniu do formy na DX ssie, bardzo ssie pod kątem graficzno-technicznym.

      Lubię to: 0
      • Sebastian Hetman

        2 września 2017 o 07:29

        Ale tak czy owak, obecnie nikt nie strzela rzetelniejszych Mocków niż Givony&Schmitz…

        Lubię to: 1
  8. fluber

    12 września 2017 o 12:17

    Super, że pojawiły się podpowiedzi odnośnie draftowania w fantasy. Jak mi Frank Mason nie wypali to wiem, gdzie zgłaszać się z pretensjami.

    Nie wiem, czy to jest dobry pomysł/sugestia, ale fajnie by było, gdybyście z Sebastianem spróbowali raz na jakiś czas zrobić w piklach redraft. Przynajmniej tych draftów, w których brali udział zawodnicy oglądani przez Sebastiana w NCAA. Takie wspominanie zawodników, jak wyglądali w NCAA przed draftem ( zarówno tych, którzy wypalili, jak i tych, którzy byli bustami) mogłoby być bardzo przyjemne do wysłuchania.

    Lubię to: 0