Nie miałem racji: Kwiatkowski


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 12 sierpnia 2017
fot. AP Photo

fot. AP Photo

W odpowiedzi na Wasze sugestie, postanowiliśmy zaprezentować małe mea culpa (bardzo małe) i zrewidować nasze indywidualne typy z Rankingu 6G 2016 i to jak wypadły one w kontekście następującego po nich sezonu 2016/17. Przypomnę tylko, że w naszym rankingu typujemy to, jaki będzie status graczy na koniec sezonu.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

67

Komentarze

  1. Bartosz Radziewicz

    12 sierpnia 2017 o 22:54

    Ocena wymiany po Nurkica!

    Lubię to: 4
    • gsausage

      12 sierpnia 2017 o 23:12

      Czytaj ze zrozumieniem!

      Lubię to: 0
      • Bartosz Radziewicz

        13 sierpnia 2017 o 10:30

        Ale to miało być humorystyczne, bo był moment, że nie było artykułu żeby ktoś nie wspomniał o tej wymianie l. Wiem, że chodziło o pomyłki z poprzedniego rankingu :/.

        Lubię to: 3
  2. Bubu Zwierz

    12 sierpnia 2017 o 23:30

    Szacuneczek Mack.

    Do tego dobra robota.

    Lubię to: 0
  3. the_pi@o2.pl

    13 sierpnia 2017 o 10:09

    Post złoto!

    Lubię to: 0
  4. pwoloszun

    13 sierpnia 2017 o 10:32

    Bardzo fajny post. Nadaje jakikolwiek sens robieniu rankingow TOP-XX poza oczywiscie dawaniem nam powodow do wakacyjnego palowania sie na forum, w stylu: X jest lepszy od Y, a wlasnie, ze nie, bo nie!!!

    Macku, Macieju spokojnie – jeszcze sie taki nie narodzil, co umie przepowiadac przyszlosc. Wspanialomyslnie zdradze Ci ;) ze mozesz, MASZ PRAWO robic predykcje i sie mylic!

    Lubię to: 2
  5. @mopearls_15

    13 sierpnia 2017 o 11:41

    Harden to ogólnie jakiś taki niedoceniany jest,praktycznie od draftu.
    Ja wiem,że to viceMVP,twarz FootLockera i ma hipsterką brodę.
    Wiem jak zakończył ostatnie playoffy i widziałem dziesiątki giffów z jego obroną.
    Harden jednak rok w rok jest coraz lepszy,poprawia kolejne elementy gry,nie gwiazdorzy,nie marudzi,tworzy system Houston-teraz ponoć sam optował za transferem Paula,który zabierze mu część posiadań i cyferki pewnie pójdą w dół…prawdziwy lider.
    A mimo tego jakieś ogólne wrażenie mam, że traktuje się go nie do końca poważnie.

    Lubię to: 16
  6. Kudlaty

    13 sierpnia 2017 o 13:32

    A mi ani trochę nie podoba się coś takiego. Cholerę jasna spojrzcie na siebie i pomyślcie ile błędów w życiu zawodowym i rodzinnym popełniliscie.

    Ten artykuł to jak chleb i igrzyska dla Rzymian… trzeba coś rzucić na pożarcie….

    Wytykaniem i wymaganie podsumowań błedów gościom którzy znają się na NBA lepiej od Ciebie, Ciebie i Ciebie (teraz Twój wewnętrzny Janusz mówi, że nie) jest żałosne.
    Tyle w temacie. To ja już wolę serię maili Maciek-Piotr S., albo cokolwiek innego… byleby było w tym chęć do napisania a nie wymogi tłumu…

    Lubię to: 4
  7. Lucek71

    13 sierpnia 2017 o 14:45

    Generalnie olewam ten ranking, który bez weryfikacji, czyli na koniec sezonu robione jest tradycyjne top 100 i konfrontowane są typy sprzed sezonu, nie ma moim zdaniem najmniejszego sensu. Mniej więcej jak obstawianie meczu i nie sprawdzenie kuponu.

    Lubię to: 27
    • JWill

      13 sierpnia 2017 o 21:33

      Ja ogólnie nie rozumiem robienia rankingu o tym co będzie za rok bez wcześniejszego jak jest teraz. Wiem, że to zrzyna z espn I oni tam to robią, ale takie wróżenie to takie wyedukowane zgadywanki zamiast zrobić ranking I podeprzec to statystykami. Sądzę, że jakby był gotowy ranking że stanem na teraz to uzyloby się jakiegoś przelicznika wiek/zmiany w składzie I wyszloby mniej więcej to :P

      Lubię to: 8
    • Venom

      19 sierpnia 2017 o 14:48

      Amen!

      Lubię to: 0
  8. mundo23

    13 sierpnia 2017 o 14:57

    To jest nic jak swego czasu przeceniłeś Kevina ,, małe rączki” Love oddawałeś do Warriors . To jest mocne po finałach 2014 twierdziłeś że Kawhi Leonard nie będzie lepszy wiec głowa do góry z Houston nie było tak źle .

    Lubię to: 2
  9. Lechu

    13 sierpnia 2017 o 16:27

    To może pan Maciej w ramach tej akcji cofnie mi bana na Twitterze, którego dostałem za przypomnienie mu twitta o Nurkicu? Wtedy ja wrócę do subskrybowania 6G:)

    Lubię to: 19
  10. panbyku

    13 sierpnia 2017 o 20:56

    Redaktorowi Kwiatkowskiemu chyba już doskwiera brak Palmy…

    Lubię to: 8
  11. Olga

    14 sierpnia 2017 o 09:05

    Czuję lekką dumę (być może nieuzasadnioną, ale co tam), że lekko Was popchnęłam do takich zwierzeń:) Fajnie, że działacie, szykuje sie ciekawy cykl, 3mam kciuki (choć bez jednego palca Maćku – Embiid jest przehypowany i to jaaaaak) :)

    Lubię to: 3