Między Rondem a Palmą (515): Mineta Hall (To będzie wszystko moje)


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 czerwca 2017

Dziś z molo.

Naprawdę z molo:

Rozmawiamy wreszcie o intrydze! Tyle czekania…

Analizujemy sobotnią wymianę Bostonu z Filadelfią pod tyloma kątami, ile zdołaliśmy wymyślić. Szukamy trójstronnych trejdów z udziałem Cleveland, Paula George’a i innych drużyn.

Nagle pojawia się młody Rosjanin. Snujący plany. Palma broni.

Na koniec zNYK zdaje raport z 35-stronnicowego …raportu w sprawie Ricka Pitino i Louisville. Debiutuje słowo „mineta”. Mamy też ogłoszenie.

I mamy też drugie ogłoszenie: dziś ruszył blog Sebastiana HoopsyHetmana.com


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

30

Komentarze

  1. panbyku

    19 czerwca 2017 o 13:50

    Ależ nam pogodę przywiozłeś do Trójmiasta zNYKu! Dziękujemy i miłego pobytu!

    Lubię to: 3
  2. Angel of Goodness

    19 czerwca 2017 o 14:16

    Dla chętnych: wczoraj we Francji rozpoczęły się MŚ w koszykówce 3×3.
    Nasi chłopcy grali:
    – z Ukrainą od 2.28.10
    – z Katarem od 3.43.00
    http://pzkosz.pl/aktualnosci/n/64240/kadra-3×3-w-niedziele-rozpoczyna-mistrzostwa-swiata.html

    Lubię to: 9
  3. I love basket

    19 czerwca 2017 o 14:25

    Czas nauczyć się tych dwutysięcznych Macieju.

    Lubię to: 13
    • Szewczycki

      19 czerwca 2017 o 14:59

      http://sjp.pwn.pl/slowniki/rok%20dwa%20tysiące%20pierwszy.html !!!

      Lubię to: 1
      • I love basket

        19 czerwca 2017 o 15:12

        No fajne dzięki za podlinkowanie tylko problem u Maćka z tego co już mówił jest taki że nie dąży do zmiany tylko nie wie która forma jest poprawna i z żadną nie jest konsekwentny raz mówi tak raz tak.Mamy dwa tysiące siedemnasty i dla naszych uszu fajnie jakby tak wymawiał i celowo teraz wstawiam ten kom bo zbliża się podpisywanie kontraktów i ciężko jest słuchać ”dwutysięcznyktóryś” co drugie zdanie.

        Lubię to: 12
        • BrandonRoyForPresident

          19 czerwca 2017 o 17:03

          Zawsze myślałem, że masz na polszczyznę „wywalone” i nie ma sensu Cię pytać, ale skoro zwróciłeś Maciejowi uwagę – dlaczego nie szanujesz interpunkcji?
          Ciekawe rzeczy piszesz zwykle, ale czasami tak stawiasz (lub nie stawiasz) kropki i przecinki, ze trudno się czyta (podobnie jak „ciężko jest słuchać co drugie zdanie”).

          Lubię to: 8
  4. gryzli

    19 czerwca 2017 o 14:44

    Mistrzowskie te wstawki o Gdańsku. Mam nadzieję że Znyk nigdy nie odwiedzi Tczewa bo aż się boję punchy Maćka.

    Lubię to: 3
  5. Chyzio

    19 czerwca 2017 o 15:12

    Pozdrowienia z Gdańska, slucham wlasnie Palmy na plaży Stogi w oczekiwaniu na jutrzejszy kocert Gunsów

    Lubię to: 2
  6. Barton

    19 czerwca 2017 o 15:35

    Cykl wakacyjny między molo a palmą.

    Lubię to: 5
  7. mundo23

    19 czerwca 2017 o 16:30

    Maciek ty się zachwycałeś Lovem w Minesocie. Pomysł że Celtics chcą Love i oddadzą Picki jest straszny. Danny Ainge nie marzy o niczym innym tylko pomóc Cavs pozyskać Paula George i wzmocnić bezpośredniego rywala.Jeszcze raz Celtics biorą gorszego gracza od Cavs po to żeby Cavs za ich asety mogli pozyskać w to miejsce lepszego gracza i ograć ich w finale Konferencji Genialne.

    Lubię to: 17
  8. Markos

    19 czerwca 2017 o 17:41

    A może Celtics wezmą Isaaca, który będzie powoli wprowadzany z ławki za… Griffinem?

    Lubię to: 1
  9. Dantys

    20 czerwca 2017 o 13:02

    Całe wasze założenie na starcie było błędne że musisz dać Pacers (bo rzekomo chcą) 2 picki i startera. Wiadomo każdy rzuca wygórowane warunki przed negocjacjami aby potem zejść w dół. Pacers są pod ścianą nikt znając ich sytuacje nie da im 2 picków i startera. Skończy się na tym że dostaną 1 pick i gościa na ławkę a to może już Cavs wyskrobać.

    Lubię to: 0
  10. Stefan

    20 czerwca 2017 o 14:24

    Opinia o Gdańsku wydana przez warszawiaka ze słupska ? Nigga please…

    P.S Pozdro od gdańszczaninia z koszalina :P

    Lubię to: 0
  11. Krzysiek