Pikle do Kawówki (20): Kluczowe pytania przed Draftem 2017


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 czerwca 2017
fot. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl / newspix.pl

fot. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl / newspix.pl

Razem z Sebastianem Hetmanem zapowiadamy nowy projekt Ambasadora C i odpowiadamy na 9 najbardziej kluczowych naszych zdaniem pytań dotyczących Draftu 2017. Tym razem sami je sobie zadaliśmy, nie znając ich wcześniej.


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

39

Komentarze

  1. I love basket

    16 czerwca 2017 o 14:48

    Anunoby ma więcej ukrytego upside’u niż Bam.

    Lubię to: 4
  2. pawelmirek82@gmail.com

    16 czerwca 2017 o 17:44

    Mnie zmywanie uspokaja

    Lubię to: 4
  3. Roksa

    16 czerwca 2017 o 19:04

    Draft to jest tylko draft? Bo udczuwam, ze jakoś chowamy go do szuflady, ponieważ i tak wiemy ze niestety (dla mnie) warriors zdobędą jeszcze 2-3 tytuły z rzędu. Nie czuje jakoś tego wydarzenia tak jak pare lat temu. A uwielbiam emocje zwiazene z draftem, a przez warriors draft jest spychany za nets!

    Lubię to: 2
    • PeLe

      16 czerwca 2017 o 22:05

      Bez jaj. Przecież dla graczy wybieranych w drafcie nie ma praktycznie żadnego znaczenia dominacja GSW. Oni akurat za 3 – 4 lata zaczną dopiero wchodzić na wysoki poziom. Pomijając GSW reszta wybierających wysoko może co najwyżej aspirować do p-o, może do 2 rundy w przeciągu tych 3 lat.
      Także wrzucamy na luz. W NBA jest wiele dobrego poza samymi finałami i mistrzostwem.
      Przecież gdyby było inaczej, to po cholera oglądać RS, w którym każda drużyna gra 82 mecze i może ich przegrać 25-40 i cały czas w sumie nic się nie dzieje. Jednak tak jest od zawsze, a my śledzimy RS z zaciekawieniem, mając trochę w dupie klasyfikację w lidze. Oglądamy dobre mecze, fajne drużyny, ulubionych graczy, rookie’s. Tego nie zabraknie w kolejnych latach.

      Lubię to: 25
      • Roksa

        16 czerwca 2017 o 23:21

        Ale nie czujesz, ze draft zostaje jakoś odstawiony na boczny tor? Jest 6 dni do draftu jest mocna klasa draftu, a zapachu draftu nie czuć!

        Lubię to: 2
        • PeLe

          17 czerwca 2017 o 09:15

          nie mam takiego wrazenia. Uważam, ze jest wrecz przeciwne. Choc to pewnie zasluga 6G, bo chlopaki robia kapitalna robote. Poza tym musisz pamietac, ze od finalow jeszcze nie minal nawet tydzien i oczywistym jest, ze w tym momencie mowi sie jeszcze o finalach i GSW, ktorzy dzis wygladają jak zwyciezcy kilku nastepnych finalow. Ja draft zawsze czekam bardzo ale nigdy przesadnie sie nie jaram, bo nie ogladam NCAA w zw. z czym tyle wiem o draftowanych graczach ile,przeczytam na 6G i ewentualnie obejrze highlity na Draft Express.

          Lubię to: 5
        • Bubu Zwierz

          17 czerwca 2017 o 09:39

          @Roksa

          Ja nie mam takich przemyslen. Jaram sie tym draftem jak tylko zakonczyl sie poprzedni – klasa jest bardzo utalentowana i gleboka – wg mnie hype w mediach (6G i tych zza oceanu) jest spory – wystarczy spojrzec na burze na twitterze jaka rozpetala informacja o Ainge’u handlujacym pickiem z Philly.

          Lubię to: 2
  4. Maka Paka

    16 czerwca 2017 o 19:27

    Rozumiem SH co do tęsknot do marzeń, samorealizacji i innych wrażeń stykających się z życiem męża/ojca. Good luck, ale też przede wszystkim pracowitości i wtrwałości !

    Lubię to: 5
  5. Lucas

    17 czerwca 2017 o 14:16

    Jeśli po Monka to dzwoniłbym na ich miejscu do Sacto i #1 za #5 + #10, a to Sacto to może dorzuca jeszcze WCS, żeby na tablicach mógł coś pozbierać ;)

    Lubię to: 1
  6. sugarmaker

    21 czerwca 2017 o 11:45

    Platynowe sombrero! <3

    Lubię to: 0