Wake-Up: Warriors 8-0, Jazz rozpoczynają offseason Gordona Haywarda

2

Podobnie jak w poprzednich meczach, także teraz Utah Jazz podjęli walkę z Golden State Warriors. Na początku drugiej kwarty zrobili run 14-0 i potem mieli jeszcze kilka dobrych momentów, kiedy zbliżali się do rywali, ale ponownie musieli ich gonić i ponownie to goście kontrolowali wydarzenia na parkiecie, bo jak zwykle zdominowali początek spotkania.

Warriors mieli już 24 punkty przewagi po pierwszych minutach, a pierwszą kwartę wygrali 39-17. Po raz trzeci z rzędu zawodnicy Jazz przez początkowe 12 minut nie byli w stanie uzbierać więcej niż 17 punktów i te ich kiepskie starty odegrały kluczową rolę w tym, że seria kończy się sweepem. Łącznie w tych czterech meczach Warriors byli +56 w pierwszych kwartach, a tylko +4 we wszystkie pozostałe 144 minuty. A dzięki temu, że szybko przejmowali prowadzenie, ostatecznie w sumie tylko przez 19 minut serii nie mieli przewagi.

Poprzedni artykułKajzerek: Tony Parker jest legendą
Następny artykułFlesz: Golden State Warriors są nieidealne 8-0 w play-offach