Między Rondem a Palmą (486): Dieta Chruszczowa


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 20 kwietnia 2017
fot. telegraph.co.uk

fot. telegraph.co.uk

Dziś w „Ambonie”.

Rozmawiamy strasznie długo o playoffach, o tym dlaczego Hitler był pragmatyczny i szukamy imion dla nowego dziecka Carmelo.

Tropimy też pas mistrzowski, rozstrzygamy konkurs i pojawiają się długo wyczekiwane, acz bardzo szczere, płynące prosto z serca przeprosiny.


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

23

Komentarze

  1. Angel of Goodness

    20 kwietnia 2017 o 11:34

    Maciek do kolegi Antoniego:
    „Ja nie mogę do ciebie po imieniu mówić. To jest ten problem.”
    :)

    Dane osobowe cały czas oficjalnie tajne.
    Starzy czytelnicy ZP1 pamiętają jeszcze czasy jak Znykajacy podpisywał się
    dumnie z imienia i nazwiska pod swoją twórczością :)

    Lubię to: 30
    • Lanfaust

      20 kwietnia 2017 o 14:50

      Skoro ZNYK nie chce podawać imienia i nazwiska to uszanuj to. Widocznie ma ku temu powód, a Ty zachowujesz się jakbyś w IPN-ie pracował.
      Znasz to powiedzenie o wódce i zakąsce??

      Lubię to: 7
      • Angel of Goodness

        20 kwietnia 2017 o 15:50

        Koniecznie mi o nim napisz !

        Lubię to: 10
        • Lanfaust

          20 kwietnia 2017 o 16:27

          Tak z ciekawości. To niefrasobliwość Tobą kieruje, czy czerpiesz przyjemność z podpierdalania innych??

          Lubię to: 3
          • Lucek71

            20 kwietnia 2017 o 16:38

            Myślisz, że avatar jest przypadkowy? ;)

            Lubię to: 0
          • Angel of Goodness

            20 kwietnia 2017 o 16:42

            :)
            „Nic się nie dzieje przypadkowo,
            zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.”
            Platon

            Lubię to: 8
          • Barton

            20 kwietnia 2017 o 22:22

            „Drogi mi Platon, Drogi Sokrates, ale jeszcze droższa prawda.”

            Arystoteles

            Lubię to: 7
  2. Kosma

    20 kwietnia 2017 o 12:39

    Przyjmuję, przestaje wydzwaniać! :)

    Lubię to: 1
  3. Ingiel

    20 kwietnia 2017 o 12:53

    Sami dobrze wiecie kiedy jest flow, a kiedy yyyyyy co mi powiesz nyyyyyy nooooo taaaaaa eeeee rozmowa

    Jakby co to ja zapraszam na to dojechanie
    Pozdr

    Lubię to: 0
  4. Yossarian

    20 kwietnia 2017 o 12:58

    „Fakty i mity” wciąż istnieją i mają się dobrze. Mój teść zaczytuje się nimi, siedząc na toalecie. Z tego, co od niego wiem, to starają się tam obnażać również afery kalibru większego niż podpity, tudzież jurny księżulo. Pytanie tylko: ile z tego, to fakty, a ile to mity?

    Lubię to: 0
  5. host3234

    20 kwietnia 2017 o 16:05

    Jak można lubić Michała Boniego…no kurde, Maciek…

    Lubię to: 12
    • Barton

      20 kwietnia 2017 o 18:44

      Maciek na pewno zmieni swój stosunek do boniego po Twoim komentarzu. Poza tym zawsze może być gorzej. Jest cała masa ludzi przed bonim która mniej na sympatię zasługuje.

      Lubię to: 4
    • Lanfaust

      20 kwietnia 2017 o 20:50

      Nie Maciek a Macieju :)

      Lubię to: 1