Flesz: Genialny CJ McCollum obudził gwiazdy Warriors, Markieff przechrzcił Millsapa


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 17 kwietnia 2017
fot. NBA League Pass

fot. NBA League Pass

Sweeter than Ben & Jerry
Can I rhyme? Well you know I gets mine

Houston Rockets wciągnęli nosem Oklahomę City Thunder i śmiali się z Russella Westbrooka po meczu nr 1. Chicago Bulls za to zaskoczyli Celtics w Bostonie w tych niezwykle trudnych czasach dla Isaiaha Thomasa.

Niestety, Lord i Celtics nie mogą w tym momencie wcisnąć „stop”. Życie toczy się dalej. Thomas może opuścić drugi mecz tej serii z powodu pogrzebu swojej 22-letniej siostry. Chyna Thomas zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. The Game of Life wchodzi na pierwszy plan, usuwając w cień The Game of Basketball.

W dwóch pierwszych meczach drugiego dnia playoffów dwóch guardów weszło na wyżyny swojej gry, zwłaszcza jeden z nich. Mieliśmy też prezentację Manly Basketball w wykonaniu dwóch silnych skrzydłowych. Był trashtalking, było prężenie muskułów. Był Draymond! Play-offy ruszyły na dobre!

Wake-Up: Bulls wygrywali mecz otwarcia w Bostonie. Harden dużo lepszy od Westbrooka

 

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

30

Komentarze

  1. Dr Ćma

    17 kwietnia 2017 o 09:06

    Porozmawiajmy o 4-2 dla Thunder. Hihihi.

    Dobry flesz!

    Lubię to: 24
    • Chyzio

      17 kwietnia 2017 o 11:34

      hold your horses…

      Lubię to: 27
    • Pitras

      17 kwietnia 2017 o 17:36

      Pamiętasz co było rok temu po pierwszym meczu ze Spurs? Jasne, że pamiętasz. Daj Billowi Donovanowi popracować. Mając olbrzymi talent w Suns D’Antoni przegrywał serie bo nie potrafił wprowadzać usprawnień i odpowiadać na usprawnienia rywala. Więc zobaczymy co się będzie dziać dalej.

      Lubię to: 3
  2. Sosna1982

    17 kwietnia 2017 o 09:15

    1 Szkoda ze Nurkic jest kontuzjowany. Moglby sie pomasowac z Greenem przy obreczy a tak pod koszem Blazers nedza.
    2 Tak grajace Portland zrobiloby serie z kazdym od San Antonio w dol tabeli. Niestety Warriors to taran ktorego moga tylko kontuzje zatrzymac (odpukane).

    Lubię to: 15
    • pwoloszun

      17 kwietnia 2017 o 10:36

      No coz, moze trza bylo nie przegrywac +40 meczy na przecietnym zachodzie?

      Lubię to: 9
      • Behemot

        17 kwietnia 2017 o 10:37

        Wschód przeciętny, zachód przeciętny, ale przeciętna ta NBA.

        Lubię to: 28
        • Wolver

          17 kwietnia 2017 o 11:35

          Przeciętna i to co najwyżej. Podobno nawet stary pwoloszuna kończyłby Clippers buzzerbeaterem nad Crawfordem o ile pamiętam ?

          Lubię to: 16
      • grasshooper

        17 kwietnia 2017 o 12:27

        Za to Wschód to jest taka siła, że żaden z zespołów który dostał się do playoffs nie ma dodatniego bilansu z pierwszą ósemką Zachodu.Mocarze!

        Lubię to: 6
      • pdxpl

        17 kwietnia 2017 o 12:58

        Można też spojrzeć na to inaczej, jeśli ósma ekipa gra na takim poziomie, to ten zachód nie byl taki przeciętny.

        Lubię to: 5
      • bulls2006pch24

        17 kwietnia 2017 o 13:08

        to wschód jest przeciętny

        Lubię to: 1
  3. Bartg

    17 kwietnia 2017 o 09:16

    Wyobrazilem sobie Malone-a na drzewie, made my day

    Lubię to: 26
  4. Grzegorz

    17 kwietnia 2017 o 10:32

    Akapit o Markieffie genialny, jeszcze tylko Rodman robiący pompki bez rąk pasowałby do ekipy.

    Lubię to: 12
  5. sian

    17 kwietnia 2017 o 10:32

    Cudowny flesz!

    Lubię to: 15
    • Bubu Zwierz

      17 kwietnia 2017 o 22:34

      Podbijam.

      A za „enjoy the food and enjoy your life” Maciek ma u mnie dożywotni props.

      Lubię to: 1
  6. Behemot

    17 kwietnia 2017 o 10:38

    Tak sobie po 3 kwartach gsw-blazers myślałem, czy ktoś jeszcze tęskni za koszykówką lat 90-tych.

    Lubię to: 8
  7. pdxpl

    17 kwietnia 2017 o 10:55

    No i weź człowieku handluj McCollumem

    Lubię to: 6
  8. Markos

    17 kwietnia 2017 o 11:56

    Noo Maciek, po przeczytaniu takiego Flesza Oakley wspiąłby się na Madison Square Garden i wbiłby tam flagę z napisem „fuck Dolan”, a Rondo napisałby drugi „poemat” o My Vets! Znakomity tekst, jak McCollum wczoraj.

    Lubię to: 11
  9. bulls2006pch24

    17 kwietnia 2017 o 13:16

    Atlanta ma nadal szanse, ale musi grać więcej bez Howarda i zrezygnować póki co z Calderona. Howard oprócz zbiórek i powiedzmy, że też obrony blisko obręczy obecnie nie daje prawie nic. Nawet po zbiórce w ataku daje się blokować, nie ma siły do wyjścia w górę, ani umiejętnosci na rozrzucenie piłki.
    Millsap, Ilyasova, Muscala dadzą radę ogarnąć zbiórki i obronę, a jednocześnie w ataku pokażą szybą grę i rzut. Howarda zestawiałby jak już z Ilyasową oraz innymi graczami rozciągającymi grę. Więcej Dunlevego oraz Bazemore. Przydałby się też Sefolosha. Trener Hawks może jeszcze nas zaskoczyć.

    Lubię to: 2
  10. psiepole@poczta.onet.pl

    17 kwietnia 2017 o 13:33

    zniszczyć imperium zła!!!!!!!!!!

    walczyć ze złem!!!!!

    green gnoju zniszcze Cie!

    Lubię to: 15
    • wiadomo

      17 kwietnia 2017 o 19:36

      Nie oglądałem żadnego meczu GSW w sezonie regularnym. Odrzucało mnie. Obejrzałem wczorajszy. Odrzuciło mnie na resztę play-offów. Chyba, że zaczną przegrywać.

      PS Durant w Q4 wyglądał żenująco. On nie pasuje do tej* drużyny. (* do OKC też nie pasował).

      PPS Przypomniało mi się, że Iguodala przeszedł do GSW, gdy przegrał z nimi w p-offs, grając w Denver.

      Lubię to: 4
      • Robert Wdr

        18 kwietnia 2017 o 06:47

        Taa. Generalnie, to Durant nie pasuje do koszykówki.

        Lubię to: 2
      • lukostro

        18 kwietnia 2017 o 07:11

        Dobrze, że LeBron jednak nie przegrał z nimi dwóch finałów, bo kto wie czy też by nie zabrał swoich talentów ;)

        Lubię to: 4
  11. morfiszon

    17 kwietnia 2017 o 14:01

    Bałudzkie ( chyba tak to się odmienia) Gortata „oddaj mi telefon i zegarek” za co dostał technicznego. Takie playoff ci…ki ;)

    Lubię to: 0
  12. doc89

    17 kwietnia 2017 o 14:59

    Kurde Maciek akapit o Markiffie to dzieło sztuki. Oprawić podziwiać i bic brawo tylko po przeczytaniu

    Lubię to: 4
  13. Ingiel

    17 kwietnia 2017 o 19:32

    Gortat pokazał polskie święcone wielkanocne jaja.

    Oby mu zostały na całe play offy

    Lubię to: 6