Wake-Up: Warriors uniknęli wpadki z Sixers. Wygrane Knicks i Pelicans

Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 15 marca 2017

Pięć meczów za nami i to nie była najciekawsza noc w NBA, ale na koniec były emocje w Oakland, gdzie gospodarze ratowali się przed porażką z Sixers, natomiast Carmelo Anthony swoim pomeczowym występem sprawił, że internet się nie nudził.

Detroit @ Cleveland 96:128 (Irving 26)
Oklahoma City @ Brooklyn 122:104 (Westbrook 25 – Lopez 25)
Indiana @ New York 81:87 (George 22 – Anthony 22)
Portland @ New Orleans 77:100 (Lillard 29 – Cousins 22)
Philadelphia @ Golden State 104:106 (Saric 25 – Curry 29)

* Sixers prowadzili już +16 w trzeciej kwarcie, dominując w tym fragmencie, podczas gdy gospodarze wyglądali na mocno zagubionych i zdezorientowanych. Ale w czwartej kwarcie Warriors obudzili się, wygrali ją 28-14 i ostatecznie uniknęli wpadki, kończąc serię trzech kolejnych porażek.

Stephen Curry nie pozwolił popsuć swoich 29. urodzin i zakończył mecz z 29 punktami, z których 12 zdobył w czwartej kwarcie. 28 punktów dołożył Klay Thompson i razem Splash Brothers mieli 10 celnych trójek. Ale kluczową rolę odegrał Draymon Green, który był świetny zapewniając mnóstwo energii w obronie

20 punktów, 8 zbiórek, 8 asyst, 4 przechwyty i rekord kariery 6 bloków.