Flesz: Jazz i Clippers idą na starcie w I rundzie play-offów

9

Kiedy grali przeciwko sobie w lutym po raz ostatni, Gordon Hayward i George Hill złożyli się na 4/23 FG, a (42-25) Utah Jazz na łącznie 72 punkty. I było to tylko o trzy punkty mniej, niż 75 punktów, które Jazz rzucili (40-27) Los Angeles Clippers w ich pierwszym starciu w tym sezonie. Clippers dwukrotnie nie wyszli z 90 punktów, ale w tym wycinaniu zęba bez znieczulenia to Jazz przegrali oba mecze.

Ostatniej nocy Hayward i Hill stanęli wreszcie na wysokości zadania. W drugiej połowie poniedziałkowego meczu, który prawdopodobnie był zapowiedzią I rundy play-offów, trafili wszystkie swoje cztery trójki, zdobyli 27 z aż 65 punktów Jazz po przerwie i obaj stali za comebackiem 114:108 w Vivint Smart Home Arena.

Poprzedni artykułWake-Up: Spurs na jedynce. Jazz wygrali z Clippers. 19 asyst Rubio. 8/8 Vince’a
Następny artykułPikle do Kawówki (14): NCAA Bracket