Między Rondem a Palmą (473): Playoffy!


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 10 marca 2017

Aujourd’hui à Palma.

Aujourd’hui, sur l’autoroute. zNYK se rend en France.

Nous discutons les affaires courantes et enterrons une autre équipe. Le sujet longuement discutée Carmelo Anthony et Kristaps Porzingisa.

50 minutes nous allons avec la deuxième tranche des play-offs.

Czyli: Westbrook, piłkarze mówią, Bogowie Sportu, zakopywanie + play-offy. Jakość troszeczkę gorsza, bo zNYK riding on the highway na zachód Europy.


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

42

Komentarze

  1. marcin99994@gazeta.pl

    10 marca 2017 o 12:10

    szanuję za ten francuski opis, fajny.

    Lubię to: 2
  2. radeon

    10 marca 2017 o 12:22

    Maciek szanuje twoją tajemniczość na początku podcastu. „O drugiej rzeczy nie powiemy” i tytuł palmy Playoffy ;)

    Lubię to: 10
  3. Neithan

    10 marca 2017 o 13:17

    Niemiec znowu pobił Francuzów :)

    Pieruligi Collina, szef komisji sędziowskiej UEFA, który wraz ze swoim
    zespołem wyznacza sędziów na mecze Ligi Mistrzów i Europy, zamierza
    pociągnąć arbitra meczu Barcelony do odpowiedzialności. Z informacji,
    jakie uzyskał dziennik „Marca”, a które potwierdza też Romain
    Collet-Gaudin z francuskiego Eurosportu, Aytekin może zostać całkowicie
    odsunięty od sędziowania spotkań na najbliższe kilka miesięcy.
    Najłagodniejsza kara przewiduje przesunięcie Niemca do sędziowania mniej
    ważnych meczów.

    #TimDonaghy :)

    Lubię to: 6
  4. Stefan

    10 marca 2017 o 14:12

    Merlene Ottey !! Merlene Ottey !! :D :D

    Lubię to: 0
  5. I love basket

    10 marca 2017 o 16:56

    Kto co lubi mi się przyjemnie ogląda Hawks.

    Lubię to: 0
  6. kp_ldz

    10 marca 2017 o 21:13

    Znyku przypominam tylko, że Rudy Gobert w tym sezonie zatrzymuje 9 na 10 najlepszych centrów w lidze. To tak odpowiadając na pytanie: kto ma się przeciwstawić Clippers.

    Lubię to: 0
  7. tomaszt

    10 marca 2017 o 23:12

    https://wszystkoconajwazniejsze.pl/prof-andrzej-zybala-kultura-umyslowa-polakow-dlaczego-myslimy-myslimy/

    Znyku i czytelnicy
    Mam nadzieje ze przeczytacie
    Trochę tłumaczy kwestie polityczne
    Smutne ale prawdziwe

    Lubię to: 0
  8. Maciek

    12 marca 2017 o 22:06

    Słuchałem Was wyjątkowo na dwa razy i jak zawsze Panowie trzymacie klasę, ale jak dzisiaj usłyszałem pod koniec biegania „Hand in hand” z Seulu 88 to normalnie „wymiękłem” (w pozytywnym sensie oczywiście!). Smaki dzieciństwa – choć musiałem się sekundę zastanowić skąd ja to znam, z jakiejś bajki czy innego filmu na vhs… :)
    Dla sentymentalnych znalazłem takie coś: https://youtu.be/pLeXQhUs_EU

    Lubię to: 0