Pikle do Kawówki (11): Mock Draft 2017 v2.0


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 lutego 2017
fot. AP Photo

fot. AP Photo

Dziś razem z Sebastianem Hetmanem robimy drugą wersją naszego Mock Draftu 2017. Analizujemy potencjalne opcje drużyn, włącznie z wymianami w trakcie trade-deadline i draftu.

Zostawiajcie pytania do nas tutaj lub na Twitterze, hashtag #Pikle6G

Wracamy za dwa tygodnie po trade-deadline.


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

Login Required

36

Komentarze

  1. Markos

    16 lutego 2017 o 16:31

    Pikle i Przerwa? kochanie, do wieczora mnie nie ma!

    Lubię to: 7
  2. hubhub

    16 lutego 2017 o 16:35

    Pomijacie trochę to, ze nawet jeśli Lakersi „dotankuja” do 2 miejsca od końca to i tak jest praktycznie coin flip (55% przy drugim miejscu od konta, 47% przy 3 miejscu) na zachowanie picku z 76ers.

    Lubię to: 2
  3. maciejk9

    16 lutego 2017 o 16:44

    tyrada Seby na temat życia ojca mlodych dzieci vs Danny Ainge I jego robota – <3

    Maciek – dzieci – polecam – najlepsza rzecz jaka moze sie wydarzyc – nowy sens zycia! Acha… I budza sie w nocy akurat wtedy kiedy sie mecze NBA zaczynaja (nie trzeba budzika) :)

    Lubię to: 9
  4. I love basket

    16 lutego 2017 o 17:06

    No a gdyby olać Makera i Patton do Bucks? Henson,Monroe to wszystko jest do wywalenia tylko wydaje mi się że pójdzie wyżej,oglądałem rano Kentucky i w głowie cały czas miałem to że Fox w tej nowej fryzurze wygląda jak Jamajska sprinterka.

    Lubię to: 0
  5. maciejk9

    16 lutego 2017 o 17:10

    co do Franka Ntilikiny – to wszystkie mecze FIBA u18 z grudnia tego roku sa dostepne na youtube, a jego flub Strasbourg gra w FIBA Champions League, ktorej wszystkie mecze tez sa na youtube – wiec powinien byc material do analizy na wyciagniecie reki ;)

    Lubię to: 3
    • Sebastian Hetman

      16 lutego 2017 o 17:43

      W zyciu nie strace tak cennego obecnie czasu wolnego na ogladanie FiBA Champions League :)

      Lubię to: 7
      • maciejk9

        16 lutego 2017 o 20:06

        FIBA CL to nowe rozgrywki, pierwszy rok trwają i nie maja jeszcze swojej renomy (takiej jaka ma np. Euroliga) ale jak się dobrze przyjrzeć to gra tam kilka dosc mocnych zespołów europejskich i na poziomie ostatniej ósemki albo final four poziom powinien być całkiem niezły. Ja jako fan europejskiego basketu sie pewnie skusze – szczególnie, ze C+ pokazuje mecze.
        A jeszcze co do poziomu rozgrywek to spojrzmy prawdzie w oczy NCAA jest czasem tez ciezkie do ogladania… szczegolnie jak zespoly mozolnie buduja akcje przez 25 sekund zeby oddac jumpshot… :)

        Lubię to: 2
        • Sebastian Hetman

          16 lutego 2017 o 20:12

          Absolutnie nie neguję poziomu :) ja byłem mega zakochany kiedyś w Eurolidze. Po prostu mam córy w takim wieku, że do 20-tej dzień w dzień to jest tak nierówna walka, że hej. Potem człowiek ogarnia rzeczy przyziemne. Kiedy jest 22:00 i siadam do kompa, to wolę te 2 godziny przeznaczyć na NCAA. Jak się uda to katuję 3-4h, ale w międzyczasie to starszej się jakiś koszmar w nocy trafi, a młodszej idą zęby trzonowe, więc jest jazda bez trzymanki. Tak wyglądają moje wieczory od dwóch miesięcy. Jest grubo. Jak kiedyś będę już stary, odchowam dzieci na młodzież, to chętnie wrócę do korzeni europejskich :) obecnie czekam na wiosnę!

          Lubię to: 13
  6. maciejk9

    17 lutego 2017 o 12:00

    jeszcze jedna uwaga na temat Europejskich prospektów. W Europie naprawde ciezko sie przebić młodym zawodnikom do składu w mocnych Euroligowych zespołach. Tam konkurencja jest naprawde silna. Popatrzmy na przyklad na Willego Hernangomeza – on w Realu Madryt gral w zeszly roku 12 minut na mecz I rzucal niecale 6 punktow na mecz I mial 3 zbiorki.
    Jak teraz dostal wiecej minut w NYK to dopiero widać, ze to utalentowany chlopak… Podobne przyklady to jego brat juancho czy Mindaugas Kuzminskas – jak ktos spojrzy na ich Europejskie staty – to szalu nie robia…
    Dlatego patrzylbym z wyrozumialoscia na tych mlodych grajków z Europy – Ntikilina, Hartenstein, Pasecniks, Kurucs – jak dostana szanse gry wtedy moga pokazac swoj talent.
    Swoja drogą… I tak te cala draft klase Luka Doncic wciaga nosem… Obejrzyjcie pare meczy realu Madryt w Eurolidze (Polsat Sport – czesto współkomentuje Rafał Juc) – mówie Wam – the HYPE is real!

    Lubię to: 1
    • Ojgin

      17 lutego 2017 o 13:37

      Doncic jak na swój wiek ma niesamowity przegląd pola. Z tym się trzeba urodzic. Atletycznie tez wygląda ciekawie jak na „białasa” … a może być tylko lepiej. Faktycznie jest kogo obserwować i z czego wybierać na rynku europejskim – trzeba tylko się zainteresować/znaleźć na to czas.

      Lubię to: 1
  7. Chyzio

    17 lutego 2017 o 12:17

    czegoś nie skumałem, jeżeli chcecie teraz brać Boogiego no to jaki pick oddajecie? ten który automatycznie po takiej wymianie dostaje Philly?

    Lubię to: 0
  8. Wooden

    17 lutego 2017 o 14:18

    Nikt tu Seba w Detroit nie tańczy, kiedy człowiek się wkurwia że klub idzie chuj wie gdzie. Marzyłby się jakiś pick w top10 i Malik Monk, o nic więcej nie proszę.

    Lubię to: 0