Flesz: Thibodeau gubi się w Minnesocie, Hoiberg próbuje zostać trenerem Bulls

14

Biedny Drab Felicio krzyczał w kierunku ludzi, po tym jak 87-letni Deron Williams scrossował Nikolę Mirotica, wymusił pomoc nadgorliwego Dwyane’a Wade’a, znalazł Wesa Matthewsa za linią za trzy i ten na 11 sek. przed końcem niepilnowany przesądził o wyjazdowym zwycięstwie Dallas Mavericks z (21-22) Chicago Bulls 99:98. Trzecim z rzędu dla Mavericks, o których zaraz.

Poprzedni artykułWake-Up: Game-winner Matthewsa, 3. z rzędu wygrana Mavs. Porażka Rockets w Miami
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (455): Dziadki z Kosmosu

14 KOMENTARZE

1. jest jeszcze jeden PROBLEM Minnesotty – obrona Wigginsa. Dzisiaj 34 pkt Leonarda wiekszość głownie na Wiggnsie. ZERO zaangazowania. “Jestem za dobry zeby grac w obronie…” Caly czas na wyprostowanych nogach. Ten chlopak nie ma zadnej dumy, zadnego zaciecia.
    Juz teraz wiem, ze nic z niego nie bedzie (ewentualnie drugi Rudy Gay). One way player.
    On nawet reprezentacji Kanady nie poprowadzil do zwyciestwa nad Wenezuela… SKREŚlONY!

0
  2. Zastanawialem sie wlasnie nad tym kogo ewentualnie moze pozyskac Minnesota w zamian za Rubio i nie wiem kto dostepny na rynku moglby byc wlasnie takim “starterem”, ktorego to niby szuka Thibbs. Moze Rondo?

0
  3. Thibs nie jest zainteresowany wygrywaniem gier, tylko nauczeniem trójki w Minny grania ze sobą. Nie widzę, jakby to mogło działać, ale przynajmniej jest tam konsekwencja. Szkoda tylko, że ta konsekwencja oznacza też po 40 minut w meczu każdego z nich i brak minut dla Tyusa Jonesa (lepszy niż Dunn i o 2 lata młodszy). Czekam na lato, póki co GM Thibs jest ok.