Między Rondem a Palma (452): Byle do Gassów


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 11 stycznia 2017
fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe nac.gov.pl

fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe, nac.gov.pl

Dziś w pogoni za treścią życia.

Rozmawiamy o dalszym ciągu sprawy Derricka Rose’a i tabloidach. O debiucie Kyle’a Korvera w kolejnej porażce LeBrona w Utah, o meczach NBA ostatniej nocy i kilku drużynach.

zNYK recapuje też swoją zapowiadaną zimową wycieczkę rowerem brzegami Wisły. Pojawia się też temat 48 drużyn na Mistrzostwach Świata w piłce, koniec kariery Pablo Prigioniego i pierwszy mecz w historii NBA.

 


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

 

26

Komentarze

  1. corso

    11 stycznia 2017 o 12:13

    A to ten Rose jednak nie pojechał na Maderę? :-)

    Lubię to: 1
  2. uszkoo@gmail.com

    11 stycznia 2017 o 12:16

    16 grup po 3 drużyny Panowie ;)

    Lubię to: 1
  3. Markos

    11 stycznia 2017 o 12:32

    No bez jaj.. ja grając w drużynie w orlikach musiałem informować trenera, że mnie nie będzie na treningu. A profesjonalny sportowiec nie powiadamia klubu, że go nie będzie na meczu? Ja bym mu wlepił taką karę, że następnym razem by ruszył głową…

    Lubię to: 13
  4. BrandonRoyForPresident

    11 stycznia 2017 o 13:49

    Palma, może i mały podcast dla człowieka, ale Wielki Podcast Dla Ludzkości!

    Lubię to: 5
  5. Kosma

    11 stycznia 2017 o 14:02

    Zestawiłem rzuty 31-letniego Lebrona (mistrzowski sezon) i 22-letniego Antka. Nauczy się. :)

    https://twitter.com/kosmazatorski/status/819167295083782144

    Lubię to: 7
  6. Angel of Goodness

    11 stycznia 2017 o 14:09

    Spotkanie z przedstawicielem San Escobar to mocna rzecz ale ja na pierwszym miejscu cały czas mam korespondencję Jurnej Renaty z Kofanem Onanem.
    Swoją drogą biednego ministra zrozumieć może chyba tylko superspecjalista Rysiek Swetru bo zapamiętanie nazw wszystkich stu trzydziestu kilku państw świata jest cholernie trudne.

    Lubię to: 9
  7. Patryk Chodowski

    11 stycznia 2017 o 20:40

    Znyk, jak dojedziesz kiedyś do Świdra, to można jeszcze wzdłuż niego jechać świetną ścieżką.

    Lubię to: 0
    • zNYKający

      11 stycznia 2017 o 22:02

      Ale patrząc w dół Świdra – lewy czy prawy brzeg? I gdzie dojadę?

      Lubię to: 0
      • Patryk Chodowski

        11 stycznia 2017 o 23:37

        Praktycznie po obu stronach jest ścieżka, ale ten prawy brzeg jest nieco ciekawszy, nieco bardziej techniczny. Ścieżka prowadzi wzdłuż świdra, potem wzdłuż jeszcze mniejszej rzeki – Mieni, aż do Wiązownej (są małe przerwy gdy trzeba przekroczyć jakąś jezdnię). Jak chcesz zrobić pętlę, to od Wiązownej aż do Starej Miłosnej są szlaki rowerowe po lesie – praktycznie cały obszar pomiędzy Wawrem a szosą lubelską ma malownicze szlaki. Są tam dziki, łosie, sarny.

        Jak jeszcze nie masz dosyć to z SM/Wesołej odbijasz w lewo (nie dojeżdżasz do Remembertowa) i kolejnym lasem jedziesz w stronę Marysina/Traktu Lubelskiego. Można też z Wesołej i Wawra SKM do centrum wrócić.

        Lubię to: 1
  8. kp_ldz

    11 stycznia 2017 o 21:37

    Co do MŚ, to ta reforma ma właśnie prowadzić głównie do uczynienia MŚ o wiele ciekawszymi. Wzrasta liczba meczów pucharowych (z 16 do 32), a liczba meczów grupowych się nie zmienia (nadal 48). Do tego o wiele ciekawiej jest w grupach, bo nie ma już np. w 3. kolejce meczów 1-2 o pierwsze miejsce w grupie i 3-4 o nic, tylko 1-2 o stawkę, 1-3 o stawkę i 2-3 o stawkę. Dla mnie zmiana na plus.

    Lubię to: 1