Między Rondem a Palmą (449): Knickspalma


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 4 stycznia 2017
fot. AP Photo

fot. AP Photo

Dziś w Ogrodzie.

Rozmawiamy o Kristapsie Porzingisie, który nie gra, jego zdrowiu, upsidzie i Bikini Top Bowl.

Próbujemy też odpowiedzieć na pytanie co jest lepsze: Jeanie Buss jako MILF, czy Derrick Rose jako rozgrywający, z którym Knicks latem podpiszą nowy kontrakt.

Analizujemy sytuację i to kto mógłby być innym rozgrywającym Knicks w lipcu 2017.

Pojawiają się gwiazdy, tatusiowie.

Login Required

(muzyka Andrew Bird „Are You Serious”)

36

Komentarze

  1. Bubu Zwierz

    4 stycznia 2017 o 10:11

    Naprawdę dobrze sie tego słucha. Maciek przy profesjonalnym sprzęcie wszedł na wyższy poziom jeśli chodzi o content. HQ, zNYK o Nowym Jorku, Porzigod…czego tu nie lubić?

    Lubię to: 7
  2. Marcin Śledziński

    4 stycznia 2017 o 11:12

    Jednym z moich ulubionych, a może nawet ulubionym elementem Palmy jest to pierwsze zdanie „Dziś w…”- od razu wywołuje uśmiech.

    Lubię to: 8
  3. rzepka

    4 stycznia 2017 o 12:51

    nie wierzę, 448 palm musiałem poczekać aby posłuchać odcinka o Knicks?? W HD?
    Jutro rano biegam, nie ma bata, Simmons idzie w odstawkę :)

    Lubię to: 6
  4. zNYKający

    4 stycznia 2017 o 13:02

    Trzymaliśmy to na deser…

    Lubię to: 6
    • mariu7

      4 stycznia 2017 o 19:30

      mam nadzieję ,że takie desery będą częściej.
      „Pasibrzuch być głodny…”

      Lubię to: 2
  5. Bartg

    4 stycznia 2017 o 13:10

    Każda Palma ze wspomnieniem słowa Nowy Jork i Knicks powoduje urojenie łezki za Nowojorskimi Impresjami, przez nie nawet zacząłem lubić tamtych Knicks i im współczuć.

    Lubię to: 14
  6. railwayman

    4 stycznia 2017 o 13:12

    miałem do was napisać w sprawie Knicks, jak rozsypali się LAC, bo mam przeczucie że CP3 będzie chciał spróbować sił gdzie indziej, i wg mnie Knicks ten sezon powinni odpuścić wziąć w drafcie młodego prospekta, ( dołożyć CP3) i jak mówiliście maja jeszcze dwa picki, zostaje Mild level, mogła by być ciekawa drużyna ale zawala Noah :(, a zNYK chyba nie widzi jak gra samolubnie Rose strasznie mnie irytuje takie granie może z ławki byłby fajny na taką grę, ale on psuje cały ekosystem nie ma ruchu piłki przez niego.

    Lubię to: 2
  7. Kudlaty

    4 stycznia 2017 o 15:09

    O kurcze zostałem zmutowany przez Maćka na Twitterze 0.o
    Wnioskuję, że za komentarze na 6graczu. Smutek trochę. Pozostaje Piotr Sitarz.

    Miodna palma!

    Lubię to: 1
    • lukostro

      4 stycznia 2017 o 20:27

      Zwyczajnie napisz do niego i zapytaj, będzie najprościej. Wbrew temu co się tutaj utarło, Maciek raczej odpisuje na maile. Może nie na wszystkie i nie od razu, ale jak masz sprawę to uderz bezpośrednio, bo co da kolejny komentarz na 6G? Co najwyżej rozpęta kolejną „burzę” w komentarzach i tyle.

      Lubię to: 1
  8. limbo1@o2.pl

    4 stycznia 2017 o 18:31

    Ale czy ZNYk musi mówić „w każdym BĄDŹ razie” ?

    Lubię to: 4
    • pdxpl

      4 stycznia 2017 o 18:51

      …albo czepiać się tak Porzingisa. Od draftu śpiewka , ze to niewypał będzie. Kiedy jasnym się staje, ze jednak chłopak daje radę , to teraz jakieś „raporty medyczne”, że prędzej czy później się połamie. Jakby to pierwsze „7 stóp” w tej lidze było

      Lubię to: 5
      • zNYKający

        4 stycznia 2017 o 19:00

        Źle mnie odgadujesz. Nie mówię, że to będzie niewypał (wręcz przeciwnie) tylko drżę o jego „durability” i twierdzę, że może być upstrzone kontuzjami, które ostatecznie sprawią, że nie będzie TOP5 białych ludzi w NBA ever.

        Lubię to: 0
        • pdxpl

          4 stycznia 2017 o 19:21

          Zobaczymy jak to będzie, na razie nie jest z tym zdrowiem tak źle. W pierwszym sezonie opuścił tylko 10 meczów. dużo tez chyba zależy od tego jak dany gracz się prowadzi( odżywianie, regeneracja itp.) oraz od sposobu gry. tak jak wspominał M. Kwiatkowski, Porz gra twarzą do kosza, to chyba mniej eksploatujące niż post-upy i przepychanie się pod tablicami. Ja go w każdym razie na 5. nie widzę, powinien iść konsekwentnie w „dirkanizację” swojej gry.

          Lubię to: 6
  9. pisaczow@gmail.com

    5 stycznia 2017 o 22:55

    Maciek ma rację, rozmowa o przebudowie drużyny „pod hype” nie ma sensu. Dziwi mnie sceptycyzm zNYKa odnośnie Porzingisa i ewentualnym wyborze PG w drafcie. Ten team już dawno potrzebował nowego startu. Let’s play „phily game”

    Lubię to: 1