Flesz: Joel Embiid to najlepszy talent od czasu młodego LeBrona

12

We wtorek 3. stycznia 2017 roku, na 6 minut przed końcem meczu NBA w Dallas, Bradley Beal siedział podczas timeoutu zmęczony i zły. Był zmęczony, bo w drugim meczu po powrocie z najnowszej kontuzji kostki, znów musiał grać duże minuty. Był zły, bo musiał to robić przez najgorszą ławkę rezerwowych w NBA.

GM (16-18) Washington Wizards Ernie Grunfeld powinien zostać zwolniony już dawno temu. Marcin Gortat obecnie gra całą pierwszą i trzecią kwartę, i zostaje na boisku na początki drugiej i czwartej. Gortat w 4 z 5 ostatnich meczów grał po +40 minut. Jeden, w którym nie grał, był piątkowym blowoutem z Nets. Gortat jest w tych meczach zmęczony, bo Grunfeld postanowił latem wydać 16 mln dolarów rocznie na rezerwowego centra (który zagrał dotychczas 14 minut i opuści minimum kolejny miesiąc), zamiast przeznaczyć te pieniądze na bardziej kompleksowe wzmocnienie ławki rezerwowych.

Poprzedni artykułWake-Up: Game-winner Covingtona. Spurs przeszli się po Raptors
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (449): Knickspalma