Playoffowy typer, czyli Czytelnicy nadal nie potrafią pokonać Szóstego Gracza


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 2 maja 2016
fot. Edmonton Journal

fot. Edmonton Journal

Mieliśmy razem 130 osób, które typowały wyniki I rundy playoffów NBA i tylko jedną, która poprawnie wytypowała zwycięzców każdej z par.

Stało się tak głównie dlatego, że tylko 7 osobom udało się poprawnie wytypować wygranego serii Los Angeles Clippers i Portland Trail Blazers. Może w przyszłości powinniśmy bardziej poważnie traktować historię playoffowych kontuzji Chrisa Paula i Blake’a Griffina?

Za nami dopiero pierwsza z czterech rund naszych typów, ale także już 8 z 15 serii jakie mamy do wytypowania. W naszym wyścigu znajdujemy się więc gdzieś przed wejściem w drugi i ostatni wiraż.

System punktacji jest ten sam, którego używano kiedyś na ESPN True Hoop i który potem przed trzema laty przejęliśmy: 5 punktów za wskazanie zwycięzcy serii + 2 dodatkowe punkty za wskazanie dokładnego wyniku.

Miło nam, że żaden z Was czytelników nie ma więcej punktów niż najlepszy z naszej czwórki Adam, Przemek, Piotrek i ja. Tylko przypomnę, że puknęliśmy już Was na zlocie w turnieju koszykarskim, więc jeśli zrobimy to po raz drugi, to zanosi się na to, że nagrodą za 2. miejsce będzie 12 godzin oglądania NBA z Piotrkiem Sitarzem. Innej opcji nie widzę.

Jedyną osobą, która jest 8-na-8 ze zwycięzców serii jest snopekcd. Arturze Zarucki – zabrakło Ci tylko sześciu punktów Indiany w meczu nr 7 i byłbyś liderem naszej klasyfikacji.

Poniżej punktacja po 8 z 15 serii, inaczej – lista osób, które mają więcej punktów niż ja:

1. Piotr Sitarz (45-5 poprawnie trafionych wyników serii)
Tadeusz Kubicki (45-5)
ligamentum (45-5)
notbillsimmons (45-5)
shevcu (45-5)
pabloboar (45-5)

7. snopekcd (44-2)

8. Matek (43-4)
Czardi (43-4)
BigTeppa (43-4)
PeLe (43-4)

12. Adam Szczepański (41-3)
TrollHook (41-3)
Solek (41-3)
PiotrDrwalu (41-3)
Marcin Kusak (41-3)
Angel of Goodness (41-3)
Dr Cma (41-3)
Handlarz Cieni (41-3)
Barney30 (41-3)
Ceballos (41-3)
haczyk (41-3)
.KB (41-3)
jarokrk (41-3)
sellock (41-3)
wolak.rafal (41-3)
Zywy19 (41-3)
bulls2006fronda (41-3)
maciejstygar (41-3)

30. jury425 (40-5)
MWildus (40-5)

32. Artur Zarucki (39-2)
mslick (39-2)
Hucik (39-2)
radziob (39-2)
nuxuptt (39-2)
Vojtazz (39-2)
Łukasz Łysikowski (39-2)
Googlex (39-2)
Kaboniarz (39-2)
Vielebny (39-2)
NYC Wieczny Tułacz (39-2)
43. Maciej Kwiatkowski (38-4)

0

Komentarze

  1. Artur Zarucki

    2 maja 2016 o 14:55

    No cóż czasem nie wiele potrzeba do szczęścia :(
    Mam nadzieję że Miami rozniesie „Dinusie”!!

    Lubię to: 0
  2. Dymu90

    2 maja 2016 o 15:40

    Że też zapomniałem odstawić na 6G…https://twitter.com/mikolajdymek/status/721288839218753536?s=08

    Lubię to: 0
  3. Barney30

    2 maja 2016 o 16:40

    Co oznacza ta druga liczba po myślniku ?

    Lubię to: 0
  4. NYC Wieczny Tułacz

    2 maja 2016 o 17:40

    Zostałem pominięty w klasyfikacji ‚przed Maćkiem’ – mam 39 punktów, w tym 2 poprawnie wytypowane wyniki serii (OKC i SAS) :)

    Lubię to: 0
  5. pabloboar

    2 maja 2016 o 18:35

    To jeszcze wrzucę w jednym miejscu moje typy na kolejną rundę by było Wam łatwiej :*
    Cavs w 5
    Spurs w 6
    Warriors w 5
    Raptors w 7

    Lubię to: 0
  6. sellock@wp.pl

    2 maja 2016 o 19:07

    Nie pamiętam czy dawałem swoje typy na II rundę:
    Cavs w 5
    Spurs w 6
    Warriors w 6
    Raptors w 6

    Lubię to: 0
  7. jarokrk

    2 maja 2016 o 20:35

    Ja dorzucam typ na:
    Miami – Toronto 4:2

    W zapowiedzi OKC – SAS były moje trzy pozostałe typy czyli:
    GSW – Portland 4:1
    Cleveland – Atlanta 4:1
    SAS – OKC 2:4

    Lubię to: 0
  8. Angel of Goodness

    2 maja 2016 o 21:26

    Wszystkie typy półfinały:
    Oklahoma – 4 : 2 – SAN ANTONIO
    Golden State – 4 : 0 – Portland
    Cleveland – 4 : 0 – ATLANTA
    Miami – 4 : 3 – Toronto

    Lubię to: 0
  9. Damiansport1

    2 maja 2016 o 21:43

    Eh, niemożliwe bym nie był w TOP42.

    Lubię to: 0
  10. Wooky

    2 maja 2016 o 22:32

    Miami-Toronto 3:4

    Lubię to: 0
  11. marcinkusak21@gmail.com

    2 maja 2016 o 23:20

    San Antonio – Oklahoma 4-2
    Golden State – Portland 4-1
    Cleveland – Atlanta 4-1
    Miami – Toronto 4-2

    Lubię to: 0
  12. ligamentum

    2 maja 2016 o 23:27

    Wow super! Akurat skończył mi się abonament, może uda się go wygrać :) Jeszcze nie widziałem artykułu z typowaniem Toronto vs Miami.

    Lubię to: 0
  13. Wooden

    3 maja 2016 o 00:40

    Maćku puknęła to czytelników cześć redakcji pełna wzmocnień spoza.
    Twój zespół został puknięty przez drużynę w której jeden typ grał krótko po operacji krzyżowego, nie biegał i nie wolno było mu grać… a drugi był pijany i nie bardzo wiedział co się dzieje. Just sayin.

    Lubię to: 0
    • Przemek Kujawiński

      3 maja 2016 o 01:00

      Pełna jakich wzmocnień spoza?:)

      (I nie tłumacz się kontuzjami. Jordan grał i wygrywał z wysoką gorączką:P)

      Lubię to: 0
      • Wooden

        3 maja 2016 o 10:35

        Przypomnij skład proszę żeby wszyscy mogli ocenić :)
        Ale zakładając że wszyscy byli w jakiś sposób związani z 6G, bo ok, może troszkę byli, to nie Maciek powinien się puszyć bo akurat oni nie błysnęli ;)
        To trochę tak jakby Andy Varejao teraz opowiadał wszystkim jak to w zeszłym roku jego Warriors spuścili wszystkim wpierdol

        Lubię to: 0
        • Przemek Kujawiński

          3 maja 2016 o 11:55

          No byłem ja, Seba, Michał, Czarek Szwarc i Bartek Tomczak. Wszystko 6G affiliated:)

          Lubię to: 0
          • Sebastian Hetman

            5 maja 2016 o 12:18

            Naprawdę zrobiła się z tego dyskusja? Z innej beczki – to można było typować serie w PO? Wow, gdzieś mi to umknęło ;D

            Lubię to: 0
  14. Mizter

    3 maja 2016 o 00:57

    Cleveland – Atlanta 4-1
    Miami – Toronto 4-2

    Lubię to: 0
  15. Mości

    3 maja 2016 o 03:35

    Miami-Toronto 4-1

    Lubię to: 0
  16. snopek

    3 maja 2016 o 03:45

    San Antonio – Oklahoma 4-3
    Golden State – Portland 4-1
    Cleveland – Atlanta 4-2
    Miami – Toronto 4-2

    Lubię to: 0
  17. Dr Ćma

    3 maja 2016 o 10:13

    Czuje niedosyt. :)

    Tak czy inaczej wytypuje druga rundę w jednym miejscu raz jeszcze:

    Thunder w 6
    Cavs w 5
    Warriors w 5
    Heat w 7

    Lubię to: 0
  18. kamil22kp@onet.pl

    3 maja 2016 o 10:17

    Jeszcze raz typy na 2 runde ( teraz wszystkie):

    Supers 4-1 Thunder
    Cavs 4 – 1 Hawks
    Heat 4 – 2 Raptors
    Warriors 4 – 1 Blazers

    Lubię to: 0
  19. Barney30

    3 maja 2016 o 10:34

    też wrzucę jeszcze raz plus ten czwarty mecz: Cavs w 6,Spurs w 6,Warriors w 5 i Heat w 6

    Lubię to: 0
  20. Vielebny

    3 maja 2016 o 13:06

    Być przed redaktorem Kwiatkowskim to już jak wygrać, ale walczę dalej i dorzucam typ na MIA w 6, reszta podana wcześniej.

    Lubię to: 0