Jazz @ Clippers: Season high Griffina, bezbłędna obrona i wygrana Utah

4

Utah Jazz wygrali w Los Angeles 102-91, zatrzymując atak Clippers, rzut za trzy J.J Redicka i jakąkolwiek grę rezerwowych. Jazz znajdują się na 6. miejscu Konferencji Zachodniej, Clippers po 4 porażkach w 5 ostatnich meczach na ósmym, z identycznym bilansem jak Minnesota Timberwolves, meczem przewagi nad Denver Nuggets i aż 5 meczami straty do drugich San Antonio Spurs.

1) W żadnej z czterech kwart Clippers nie rzucili więcej niż 23 punkty. W czwartej kwarcie, w której Jazz prowadzili już 16 punktami, kiedy robili defensywny blowout, a po drugiej stronie parkietu trafiali rzuty za trzy punkty, pull-upy po pick-and-rollach z Rudym Gobertem i z paint, Clippers wreszcie znaleźli dobry rzut dla J.J Redicka. Ale jeden. Jeden przez 48 minut meczu, jeden przez 21 minut, jakie Redick spędził na parkiecie.

Poprzedni artykułDniówka: Raptors bez Valanciunasa. Contract-year Fourniera. Clutch Wiggins
Następny artykułFlesz: Clippers i Rockets umierają na naszych oczach, Michael Jordan tryumfuje, Skiles wysłał Oladipo na ławkę